VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


na agramu se zbraja samo prvih 10 na k/p , a ovo što je iza toga ne možeš znati koliko je total

Što je to srednji vjek inkvizicija
Dali iko ima ideju zašto je Viadukt odusto prodaje Zlz

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



na agramu se zbraja samo prvih 10 na k/p , a ovo što je iza toga ne možeš znati koliko je total

Što je to srednji vjek inkvizicija
Dali iko ima ideju zašto je Viadukt odusto prodaje Zlz
[/quote]
Ja sumljam da Kezele nešto opasno kuha,sto ne mora biti loše za nas dioničare .
Samo neznam od kuda tebi da su odustali ?

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.



na agramu se zbraja samo prvih 10 na k/p , a ovo što je iza toga ne možeš znati koliko je total

Što je to srednji vjek inkvizicija
Dali iko ima ideju zašto je Viadukt odusto prodaje Zlz
[/quote]

Nemam informacije, ali logično bi bilo da je taj udio, ako išta vrijedi, već odavno založen.

Samo za informaciju, taj udio vrijedi preko 70 milijuna kuna, i više je nego dovoljan za prekidanje stečajnog postupka, a s obzirom na trend poslovanja ZLZ (iz godine u godinu rušenje rekorda i izgledan još veći zamah: od prije mjesec i pol uvedena redovna linija Dubai-Zagreb tako da jedan od najvećih zrakoplova na svijetu svakodnevno slijeće na Pleso; Croatia airlines zbog povećanih potreba povećala flotu unajmivši dva nova zrakoplova… ) i puno, puno više.

Ovdje treba samo čekati da se situacija rasplete pa ako krene gas ukrcati se.
Postojala je pred 20-tak godina jedna firma koja je imala zanimljivu krilaticu: “vaj tu pej mor” … i danas je aktualna 😎😎

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ovdje je jedan članak od poč.7.mjeseca , u svakom slučaju interesantan iz razloga jer se i dalje očekuje što ima novoga sa razgovorom kod vlade, i 2. , strateški partner koji bi, kako je ovdje napisano, ipak mogli biti kinezi.( ne zna se ime firme , ama baš ništa )
informacije se puštaju na kapaljku.
ako netko barem nešto zna, bilo bi lijepo da se ovdje može pročitati

Sudbina Viadukta ovisi o tome hoće li mu država vratiti dug

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


ovdje je jedan članak od poč.7.mjeseca , u svakom slučaju interesantan iz razloga jer se i dalje očekuje što ima novoga sa razgovorom kod vlade, i 2. , strateški partner koji bi, kako je ovdje napisano, ipak mogli biti kinezi.( ne zna se ime firme , ama baš ništa )
informacije se puštaju na kapaljku.
ako netko barem nešto zna, bilo bi lijepo da se ovdje može pročitati

Sudbina Viadukta ovisi o tome hoće li mu država vratiti dug


to gore su samo nagađanja, upakirana u članak, ali tako servirana da se ekipa navuče i kupuje tj, da se naručitelj iskrca po visokim cijenama….a ono što je jedino jasno i neupitno je – stečaj ide dalje!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Samo za informaciju, taj udio vrijedi preko 70 milijuna kuna, i više je nego dovoljan za prekidanje stečajnog postupka, a s obzirom na trend poslovanja ZLZ (iz godine u godinu rušenje rekorda i izgledan još veći zamah: od prije mjesec i pol uvedena redovna linija Dubai-Zagreb tako da jedan od najvećih zrakoplova na svijetu svakodnevno slijeće na Pleso; Croatia airlines zbog povećanih potreba povećala flotu unajmivši dva nova zrakoplova… ) i puno, puno više.

Kupaca i više nego dosta zašto ne prodaju

Za Viaduktovih 5,11% u MZLZ-u ‘otima’ se već šest ulagača

nešto mute možda kupuju jeftino dionice preko rodbine prije objave
kao da im paše ova cjena

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Puno je tu nepoznanica,ali ono sto je bitno,izlaza iz krize ima: strat partner zlz,hac,libija i ono sto je po meni dobro u ovoj situaciji,suti se,nema nikakvih info,radi se u tisini.mislim da ovaj kezele (ipak!) poznaje tematiku .
Dalje,iskustvo trgovanja sa firmama u ovakvoj poziciji je pokazalo sljedece: 1.ako dodje do pozitivne vijesti,svi oni sto su kupovali na ovim razinama ce se dobro omastiti 2. Ukoliko dodje do daljnje negatjvne vijesti (ili vise njih), ovi iz top 10 ce masovnije poceti prodavati dionice tako sto ce prvo malo napumpati cijenu,za njih malim brojem dionica,a onda tobogan (sasvim uobicajena stvar). U svakon slucaju, ovdje mirno cekati daljnji razvoj dogadjaja ( informacija ), a potom na posao.naravno,ovo je samo moje razmisljanje,ne zelim navoditi nikoga na k/ p. Pozz svima

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

https://www.vecernji.hr/vijesti/za-dvije-tisuce-dozvola-povecat-ce-se-kvota-za-uvoz-radne-snage-u-graditeljstvu-1184229

Po meni ovo ima veze sa Viaduktom kao najvećom firmom. Možda ispadnem totalno u krivu, ali misli mda se nešto dogovaralo i da će se to u ponedjeljak odraziti na dionici, naravno u +

Čisto moje razmišljanje, nikakv nagovor, Bože sačuvaj

Sto se desava jesu li svi na godisnjima (uprava,vlada) ?

bagra jedna, meni treba para a oni zabušavaju 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close