VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To jos ne zna ni butkovic.nego,pitanje je hoce li viadukt uopce dobiti dio kolaca p mosta s obzirom na situaciju u kojoj se trenutno nalazi.steta,jedna velika firma

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Interesantno je kad netko vidi kako je izgubio 8 milja kuna i onda bi silom van da izvuče manje od 5% ukupne vrijednosti. Koji promašaj! To su oni “profi” menađerčići u mrkva odjelima i smeđim ogromnim cipelama koji nam “brinu” o mirovinama!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

1. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 39.588 8,67%
2. VIA-KONTROL D.O.O. 36.437 7,98%
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINS… 15.624 3,42% -2830
4. KEZELE DAMIR 14.665 3,21%
5. DOVOĐA KATA 13.721 3,00%
6. ZAGORJE GRADNJA D.O.O. 13.492 2,95%
7. SEKUŠAK RUDOLF 11.633 2,55%
8. BERKET IVAN 9.574 2,10%
9. VIADUKT D.D. (1/1) 6.971 1,53%
10. BRKIČIĆ ZVONKO 5.916 1,30%

ne uljecite treba ih pustit da se iskipaju sto niže

Kako je prošao sastanak s vladom?


Kako je prošao sastanak s vladom?
r
Pitanje na mistu. Prošao je tako da ga nije ni bilo, neće ga ni biti..


Kako je prošao sastanak s vladom?

kažu neki da je uvijek bolji nego rastanak s vladom (npr. Zoki)

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

mislim da je samo pitanje dana kad će uprava opet podnijeti zahtjev za PSN jer ta zakonska mogućnost je i uvedena kako bi se izbjegao stečaj firme, a ovo povlačenje PSN je po meni samo pritisak na vjerovnike koji nisu prihvatili onaj plan PSN koji je predložila uprava, a koji nije bio baš povoljan za vjerovnike. ovako je po meni sad uprava odigrala ovo sa stečajem da pritisne vjerovnike, a onda će odraditi sklapanje PSN

Ignore: KressoM, delux

Čim iz palca isisaju za plaće.

18.07.2017
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D./AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINS… 14.823 3,24% -801


Čim iz palca isisaju za plaće.

da imaju keš za plaće, ne bi ni došli u ovu situaciju…. PSN je jedino rješenje, to sam pisao i prije nekoliko mjeseci, a ovo pokretanje pa povlačenje PSN je samo pritisak (ucjena) na vjerovnike da omekšaju stavove i prihvate plan PSN koji je uprava predložila

Ignore: KressoM, delux



Čim iz palca isisaju za plaće.

da imaju keš za plaće, ne bi ni došli u ovu situaciju…. PSN je jedino rješenje, to sam pisao i prije nekoliko mjeseci, a ovo pokretanje pa povlačenje PSN je samo pritisak (ucjena) na vjerovnike da omekšaju stavove i prihvate plan PSN koji je uprava predložila
[/quote]

Ne mogu oni nikog ucjenjivat jer se nisu sami povukli iz predstečajne. PSN je obustavljena jer ima neka pravila (isplata plaća) a oni ih nisu ispunili. Znači ako ne isplate plaće (za koje nemaju), ne mogu u PSN.

Jel’ znaš zašto je prijedlog za stečaj? Zbog neisplaćenih plaća. Jel’ znaš kako taj razlog odagnati? Isplatom plaća. A jel’ znaš kako isplatiti plaće? Tako što pare isisaš iz palca.

New Report

Close