VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



čime je opravdan rast?

To nije nikakav rast, nego manipulacija cijenom od strane burzovnih špekulanata. Naravno, potpomognuti koristeći aktualne vijesti o ovoj firmi.
[/quote]

Zanimljiv komentar

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE




čime je opravdan rast?

To nije nikakav rast, nego manipulacija cijenom od strane burzovnih špekulanata. Naravno, potpomognuti koristeći aktualne vijesti o ovoj firmi.
[/quote]

Zanimljiv komentar
[/quote]
da nije nikakav rast, je! manipulacija je, aktualna vijest je nikakva tj. ta da se sutra vodi sastanak u vladi što ne znači ama baš ništa.

ja danas bio u banci ako mi odobre kredit ja cu kupit vijadukt,nikakav stranac nece ja cu ga uzeti imam zivotu ustedevinu pa firma ipak nesto vrijedi

emoze ovak jeftino biti pa samo zgrada i zemljiste vdkt vrjede toliko a sve ostalo, to je neka igra

Čini se da je 39 kn cijena za izlazak!!!!???

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Je možda ovima što su ušli na 25-30, a njih nema previše.



čime je opravdan rast?

To nije nikakav rast, nego manipulacija cijenom od strane burzovnih špekulanata. Naravno, potpomognuti koristeći aktualne vijesti o ovoj firmi.
[/quote]

Manipulacija cijenom od strane burzovnih mesetara😎 Ma budite sretni da netko želi ulagati na ovakvoj burzi.
Lp

PS. A kad su Ledo prodavali po 11.000 kn., a Jamnicu Vam uvaljivali po 140.000 kn, onda se valjda radilo o eminentnim ulagačima.



čime je opravdan rast?

To nije nikakav rast, nego manipulacija cijenom od strane burzovnih špekulanata. Naravno, potpomognuti koristeći aktualne vijesti o ovoj firmi.
[/quote]

Manipulacija cijenom od strane burzovnih mesetara😎 Ma budite sretni da netko želi ulagati na ovakvoj burzi.
Lp

PS. A kad su Ledo prodavali po 11.000 kn., a Jamnicu Vam uvaljivali po 140.000 kn, onda se valjda radilo o eminentnim ulagačima.


Viđeni su ljudi u crnom, kosih očiju, kako ulaze u zgradu uprave.

jakuze?

Ignore: KressoM, delux


emoze ovak jeftino biti pa samo zgrada i zemljiste vdkt vrjede toliko a sve ostalo, to je neka igra

ma kakva igra na ovakvoj ozbiljnoj burzi, samo je mnogima vjerojatno jučer štekalo, pa su pobjegli misleći, tko zna hoće li moći zadati nalog, što ako zaustave trgovanje kao s Agrocomercom, danas je već druga priča, sve je stabilno i pojedinačne kupnje su vam već od 50-200 kom, jednoga sam čak primjetio sa 500, ali to je već preozbiljan ulagač, možda EP



Viđeni su ljudi u crnom, kosih očiju, kako ulaze u zgradu uprave.

jakuze?
[/quote]

Pa trebalo bi se raditi o trijadama.


ja danas bio u banci ako mi odobre kredit ja cu kupit vijadukt,nikakav stranac nece ja cu ga uzeti imam zivotu ustedevinu pa firma ipak nesto vrijedi

Ajd kad već dižeš kredu, nemoj zaboravit tražit i 100 milja za vratit trenutne dugove.

New Report

Close