VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zorangutane, ne čitaš. Kata Dovođa prodala 4400.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

U petak smo natrag na 140 kn.

U petak se rijesila tih 4400kom a u zadnja dva dana ostalih cca 28 000kom

čime je opravdan rast?

Svi radnici na burzu. Eto.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Sutra je sastanak u Vladi.


čime je opravdan rast?

To nije nikakav rast, nego manipulacija cijenom od strane burzovnih špekulanata. Naravno, potpomognuti koristeći aktualne vijesti o ovoj firmi.

Vječito pitanje sada da li sada prodati pa izaći sa manjim minusom? Ako je jedino Kata Dovođa rasprodavala, a da se nije pitala za cijenu, onda ispada da više neće biti povoljnih dionica….osim naravno o onih koji realiziraju dobit i računaju na ponovni pad…samo što ako se ipak dogovore? pa ode na 100+???

Ja ću ipak pričekati da vidim večeras da li je samo Kata rasprodavala dionice ili ima i drugih? Više vjerujem SZAIF-u nego Kati 🙂

Nekima nije dosta bilo Todexa zanimljivo

Nemojte slusati zorangutana zbog njega su neki ljudi izgubili novaca na Agrokoru provjerite sta je tamo pisao

ovo je broj 3 iso van to se sad mora vratiti barem na 100kn i to jako brzo, nije nagovor na kupnju ni prodaju

Na ovoj stranici – ljudi, cijena 90.kuna … i minus -19,41 % ………..pa, dajte već jedanput odmrznite stranicu
stanje dionice …poslovni,hr?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Cijena 100% dionica Viadukta je na ovoj cijeni 2,4 milijuna eura, može ga Zagorje gradnja kupit sa đeparcem, o drugima i jačima da ne govorim.

New Report

Close