VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo što konstruktor još nije u stečaju jer ima nekog tajnog čuvara koji ga spašava kako zna i umije čak i država pruža potporu.

Za Sergeja sam čuo da je ozbiljno nasamaren i kod IGH i kod Hdel-a , ta kupare je trebalo početi graditi prošle godine tek sad ide ponovno predstečaj a krenuo je od 2014., znam i da Hdel duguje i Pripuzu neki novac, vjerojatno je kupovao potraživanja


Ovo je već očito da se netko iživljava sa namjernim rušenjem, kad se god trzne prema gore ovaj stavi bolesni nalog na još bolesnijoj cijeni.
nema vise skrivenih..a ti si malo prerano krenuo kupovati i lovit dead cat bounce

http://www.investopedia.com/terms/d/deadcatbounce.asp

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

pa da je kraj svijeta dionica vrijedi puno vise cemo tolika panika ,da i zavrsi u stecaju vrijedi dionica puno vise cemo prodaja nekuzim osim da se smanji cijena radi preuzimanja,nije nagovor na nista ja dokupio pa sta bude

Samo su Erste i VIA imali ovakvu količinu koja je prošla u zadnja tri radna dana, tko bio, ili je gotov ili pri kraju.

izgleda rasprodaja gotova…………

Kao da se tu netko boji HANFE, USKOKA, DORHA I sl. Pa glavnim gradom Trgom Maršala Tita, pardon Trgom Republike Hrvatske Vam šeta glavni lik bivši premijer koji je prodao sve što se dalo prodati U RH uz provizije za vrijeme svoje strahovlade. Još lik piše neke knjige i promovira se preko portala kao da je oslobodio Hrvatsku od Mađara. Boli njih uho za institucije kad sve redom pokupuju ukradenim novcem!

@igroman
Pravo pitanje ko ulazi unutra ??

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

to ćemo vidjeti za koji dan

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


to ćemo vidjeti za koji dan

Da,do tada valja još dokuplijvat .

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

I danas opet očitovanje iz Vijadukta da ne znaju zašto pada cijena, pa koga oni prave ludima?

jos 800komda ima i kotov je sa kipanjem

New Report

Close