VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa di ovi štampaju dionice?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ako nastavi ovim tempom, do petka ce doci do 10kn

Drugi val pada! Nemoj da Vas još svrbe prsti, prerano je! Sada će kao vrel nož kroz maslac!

Zanimljiva ova opća Viadukt amneza ? Iako već se prave Englezi, nije mi jasno kako ih baš briga što se na burzi dešava ? Čisto neko očitovanje koji bi mogli umiriti dioničare, a to mogu postiči samo istinom .
Očito se ekipa privatno namirila pa ih za sve briga.
Čudaci
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/WxVARVSYg04T3tCiTXPIIQ==.pdf

Ja upravo poslao prosvjedi e-mail na adresu Viadukta.

Pretpostavljam da ovdje ima nekakvih starih kostura u knjigovodstvenom ormaru koji tek treba da se otkriju. Otud i ovaj pad i opća nezainteresiranost investitora, a i uprave za ovu firmu. Možda će i ovdje uskoro napisati neki Lex Vijadukt!

za tri dana sa 120 na 24 kn

HAJDIN
pa poslali su na ZSE ocitovanje radi promjene cijene….oni nisu upoznti zasto je došlo do promjene cijene dionice

Ovako je pisao Barikb 10.4.2017 23:23 oko 450 stranice

Migra, ne bih volio da se ovo što se desilo Viaduktu desi Tehnici, ali ako doživite ovakav potop i promašaj predviđanja, onda ipak dosta objektivnije pišite.
Pišem po tko zna koji puta da dio novca ovdje ide van redovnih linija….pogodite kome,
da mali dioničari ostaju kratkih rukava, a vi o tsunamiju poslova. Nema dobiti, nema dividende,
nema radnika, nema stabilnosti, ali ima prodavanja magle, zar ne !
Nisu bitna moja vlastita ulaganja, u sjajnom sam plusu, a daleko najjača pozicija
već dugo vremena mi je RIVP. Hvala što brinete, raduje da sam toliko čitan.
Nisam znao što će se zbiti oko Leda, ali oko građevinara je to bilo prilično izvjesno.
A taj plus koji navodite, je potpuno virtualan, jer ne ispunjava uvjet likvidnosti. To je za kockare i avanturiste, pa tko voli nek izvoli. Zašto stavljati glavu u pijesak i toliko riskirati ?

11. ili 12.04.2017. u vezi odgovora Uprave:
Ovi u vrhu građevinskih kompanija premazani su sa svim mastima.
Možda je mogao napisati da svaki dan zaprimaju xx otkaza od nezadovoljnih radnika,
da je račun blokirani, da strojevi stoje i da nemaju za plaću i prijeti likvidacija tužbe bla bla
Lukav odgovor. Baš ga briga ionako mu nitko ništa ne može.

Ove godine vdkt na 2500 radnika i 2,5 mlrd kuna prihoda. MIkuliću unormalnoj državi ovo je za zatvor!!!!

ako doista imaju tolika stvarna potraživanja u libiji, mogu ih cesijom prenijeti na treću stranu koja bi im isplatila npr. 70% tog iznosa i time podmire radnike i zaustave stečaj… vjerujem da uprava sve to zna, a hoće li nešto tako i napraviti? tj. ako neće zašto neće? mogla bi uprava na kraju završiti s prijavama zbog namjernog uništavanja firme, pogotovo kad se pročita kakv nebulozne obavijesti šalju na burzu…
ja i dalje čekam tko će biti iznenadni spasioc viadukta, možda onaj rus koji je već kupio IGH, HDEL…?
uglavnom, cijela ova priča izgleda kao NAMJERA…

Ignore: KressoM, delux

Nažalost moje mišljenje je da ovo radnici prodaju, i da će sudbina biti kao i kod konstruktora.

New Report

Close