VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne mogu vjerovati:
“S druge strane, između Viadukta i predstavnika Libije pod zadnje vođeni pregovori u odnosu na 40 milijuna eura vrijednu tražbinu imaju pozitivni ishod te tvrtku očekuje parcijalna naplata 10 milijuna eura, kažu, u roku dva mjeseca. Nonsens je da se RH ne želi dogovoriti kako bismo došli do nagodbe, a da Libija želi”, komentirao je Kezele. Riječ je o trima ugovorima za radove ukupne vrijednosti oko 94 milijuna kuna, a koji su predmet sporova. ”

Dakle, s Libijom su se dogovorili za prvih 75mkn. I kad bi im HAC platio 94mkn imali bi i za plaće i za nastavak poslovanja…
Pa zar će se to stvarno pustiti u stečaj?
Zašto sindikat ne povede radnike na Markov trg?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

@zlatek
kažem ja da su ovdje neke mutne igre, a koje bi se teško mogle igrati bez uprave. zato me živo zanima koga će uprava uskoro prezentirati kao spasitelja koji će preuzeti firmu jer uz sva ova potraživanja sigurno neće na kraju okončati svoje postojanje stečajem…ali da će se netko za male pare dočepati većinskog udjela u firmi i to na štetu ostalih dioničara, to je vrlo vjerojatno

Ignore: KressoM, delux

Ha hahaha,daj boze kolega!!!!!

Što više ne prodaju tih 5% U MZLZ oćito situacija zahtjeva..nego glume sirotinju trebli su to već napraviti davno

Za Viaduktovih 5,11% u MZLZ-u ‘otima’ se već šest ulagača

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Nesto tu smrdi ne bih se ćudio da se ekipa iz firme potajno nakrcava dionicama jer izlaz postoji a oni ga ne primjenjuju..jako ćudno kao da se namjerno stvara panika..da ekipa jeftino uđe u dionicu

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Nešto tu smrdi, prljave igre, netko muti… A vi dečki kao da ste se zalijepili pa ne možete izaći.

Ti si ovdje iz ćefa kao i još 30 kolega koji su se sjatili u biti se ložiš na dionicu i pokušavaš dobit što niži ulaz…
a glumiš da te uopće ne interesira

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Nešto tu smrdi, prljave igre, netko muti… A vi dečki kao da ste se zalijepili pa ne možete izaći.

ekipa se krcala na 350-400 kn, dionica im je izgubila 90% vrijednosti, tako da tko nije do sada izašao, taj će vjerojatno ostati do raspleta, kakav god bio

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ovo je naprosto loše upravljana firma, od vrha do dna.
I nije moglo drukčije završiti.
Na jednom drugom građevinaru je situacija bila slična, jako slična, pa su se ipak trgnuli i došli sebi. Naprosto moraš na vrijeme začepiti rupe kroz koje curi.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Upravo to, znači firma bi u kratkom vremenu trebala dobiti 90 mil.kn od HAC-a i 75 mil.kn od Libije !!
A ima dospjelih dugova “samo” cca 100 mil.kn.
Dakle još bi joj ostalo 60 mil.kn (+ udio u ZLZ koji vriijedi koliko??) !!
Pa sad neka se vidi kakva je situacija s ovom firmom i koliko vrijedi.
Kad to dobiju (a po svemu moraju i hoće), imat će i viška novaca te će moći raditi nove poslove bez ikakvih problema!

Viadukt u stečaju može raditi samo uspije li deblokirati račun

idemo mi dogovoriti prosvjed!

New Report

Close