VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da mi je znati tko piše scenarij? za ovaj krimić. Novi naslov nas čeka nakon 22:00



meni sve ovo s priopćenjima izgleda kao igra uprave da se cijena sruši što niže, a onda na nekoj xy razini cijene dolazi spasitelj koji radi dokap, preuzima firmu i happy end (osim za dioničare koji su ulazili na puno višim razinama)

Točno sam i ja to pomislio. Vidjecemo za koji dan ko je sve unutra a ko je van.
[/quote]

živo me zanima tko će se pojaviti u ulozi spasitelja VDKT…. obzirom na brojne ugovorene poslove unazad par godina, zapravo je za ne vjerovati da se VDKT mogao naći u ovakvoj situaciji, a da to nije bilo uz poguranac uprave

Ignore: KressoM, delux

onda sada upravu treba malo pogurati..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Stečaj se ne mora dogoditi ako onaj tko ga je predložio odustane od njega, a nitko drugi ne da novi prijedlog. Ili ako firma dokaže da joj je imovina veća od obaveza.

Teško da će ovdje biti jedno ili drugo, ali i da bude, rizik je ogroman, a mogućnost zarade vrlo , vrlo mala.

Jbga ulagali ste u predstečajušu i sad se čudite kod pura glisti kad je otišlo u stečaj. Sad je kriva burza, Xetra i Sanader.
Činjenica je da dobre firme ne idu u stečaj.
A špekulacija da će PSN izaću na dobro je samo to – špekulacija.

Win some lose some…

Što se tiće zarade tu svako ima svoje misljenje
vi isto da vas ne znima zarada nebi ovdje postali skupila se poprilićna kolićina komentatora …sve vas više manje zanima zarada zato ste i tu…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


E jer vi znate koliko vrijedi 5,5 posto udjela ZLZ, koliko vrijedi infrastruktura, koliko vrijedi
aktiva,koliko pasiva, , panika i ispada da Viaduk može preuzet za 2 milj. kn.

pa da nadodam ogromno zemljište u Radnićkoj ..cementara . 5% zlz velika zgrada u savskoj hrpetina stojeva bagera kamiona dizalica ….pa ploveća platforma o 100 000 kuna za izgradnju mostova dionice nexe grupe itd itd…a morat će se napokon i sa državom prebit što im je dužna..
smješno da se to sve na burzi može tako jeftino dobit..za sitnu lovu iako je možda protrgovano tek 5% dionica od ukupnih 456.813 komada
a mnoge su trgovane mjenjale ruke više puta…
ja idalje ne vidim da top 10 prodaje na ovoj cjeni koja je mizerna..sada vi navalite na mene jer bi naravno još u pola cjene ..pohlepi nema kraja..
na ništa ne nagovaram naprotiv samo vi prodajte meni paše…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Isprićavam se teglenica je koštala 100 miljuna kuna a ne tisuća…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Pevecov stečaj je vodio stečajni g -Šket..koji se onda obogatio ..onda još nije bilo mudrosti oko predstečaja…tj. firmu stečajni može prodati za kunu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!




meni sve ovo s priopćenjima izgleda kao igra uprave da se cijena sruši što niže, a onda na nekoj xy razini cijene dolazi spasitelj koji radi dokap, preuzima firmu i happy end (osim za dioničare koji su ulazili na puno višim razinama)

Točno sam i ja to pomislio. Vidjecemo za koji dan ko je sve unutra a ko je van.
[/quote]

živo me zanima tko će se pojaviti u ulozi spasitelja VDKT…. obzirom na brojne ugovorene poslove unazad par godina, zapravo je za ne vjerovati da se VDKT mogao naći u ovakvoj situaciji, a da to nije bilo uz poguranac uprave
[/quote]
Kinezi preko jedne domaće firme!

Što se tiče stečaja Peveca, ono što dioničare Viadukta treba zanimati jest sljedeće:

Zdravko Pevec je prije stečaja imao 100% dionica Peveca.
Zdravko Pevec je nakon stečaja imao 0% dionica Peveca.

A u međuvremenu ih nije prodao.

Isto će se dogoditi dioničarima Viadukta ako Viadukt ode u stečaj.

Viadukt u stečaju može raditi samo uspije li deblokirati račun

New Report

Close