VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sada svatko treba poslati ogorceni email zagrebackoj burzi i vrsiti pritisak na njih.
Ovo je smjesno

Ako je netko nešto poduzimao, nek kaže šta točno i u kojem obliku.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.


meni sve ovo s priopćenjima izgleda kao igra uprave da se cijena sruši što niže, a onda na nekoj xy razini cijene dolazi spasitelj koji radi dokap, preuzima firmu i happy end (osim za dioničare koji su ulazili na puno višim razinama)

Točno sam i ja to pomislio. Vidjecemo za koji dan ko je sve unutra a ko je van.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Ništa novog i nitko neće odgovarati za sve to. Citat čače;”Psi laju karavane prolaze”

…zovi HANFU i pitaj…-da sam ja oštećen zvao bi…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

ko se toliko kipa dali je uspio ko skuziti???????’


http://www.seebiz.eu/viadukt-obustavljen-predstecajni-postupak-dionice-tonu/ar-159287/

No, ključeve za pozitivan rasplet oko Viadukta u svakom slučaju drži Vlada. Ovih dana treba se održati sastanak državnih tajnika Ministarstva gospodarstva i Ministarstva prometa s Viaduktovom Upravom, nakon čega bi sve moglo biti jasnije.


Svatko tko ovisi o nekoj odluci države bolje da si odmah objesi mlinski kamen oko vrata i skoči u studen bunar. Dajte, kad su to predstavnici države donijeli neko upotrebljivo rješenje, gomila nesposobnjakovića koja je sve dobro do sada samo dodatno upropašćavala svojim odlukama.

E jer vi znate koliko vrijedi 5,5 posto udjela ZLZ, koliko vrijedi infrastruktura, koliko vrijedi
aktiva,koliko pasiva, , panika i ispada da Viaduk može preuzet za 2 milj. kn.

…da li je Pevec bio u predstečaju ili stečaju?…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

A kolika su stvarna potrazivanja?

Lijepi pozdrav forumašima,

Rekao sam prije koji mjesec dana da ide ovo u stečaj in da bude katastrofa i u pravu sam bio, pa da kažem još nešto, ovo još nije kraj kataklizme, lp

nije nagovor na kupnju ili prodaju a ja sam dosta love izpušio na toj dionici tako da me glava dosta boli, lp

Sutra kada se otvori trgovanje, brzo svi sve kupite po 30 kn. Da vam ne pobjegne. Znate li vi koliko vrijedi samo 5,5 posto udjela u ZLZ. Brzo…..

stari moj….žalosno

New Report

Close