VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda i taj nešto zna, mogao bi konačno prodavatelj ispasti veći nesretnik, čeka se očitovanje uprave sa mogućim iznenađenjem ili bez njega.

Ide prijava hanfi, sve trgovanje nakon 07.07.2017 je nezakonito i ne trnsparentno, sve transakcije treba poništiti.
Zakono tržnij i javnom trgovanju i oni koji su dobili i oni koji su izgubili.
Zakon tako nalaže.
Prijavite .

došao božić bata na vdkt :). sad znamo da i on ljetuje u Hrvatskoj…

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Sad je na dnevnom redu “uprosječivanje cijene”…..

Ako se krenulo od cca 90kn…..i progresivno se kupuje sve više i više……
Taman se moze zaustaviti negdje oko 10kn za solidan prosjek ulaza……
I računati /nadati se/ da neće ići nize……

Skoro smo na -50% na gledalici…..

Dobar posao za sve kupce……posebno za one od četvrtka i petka….:/(…..

Odavno ovakvu paniku nisam vidio na nekoj dionici.,to je dobro.ja cu malo uletit,cast svim prodavacima 🙂

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Meni stalno odbija naloge, niti kupit niti prodat . Jedno mi minus na portfelju odlično prikazuje:(((

Uhljebe na ulicu!!!!!

Zakaj na gledalici nema oznake dražbe uravnoteženja? Nalozi se preklapaju, a transakcije nema. Lud zbunjenoga.

Ne mogu da vjerujem da sam prije par tjedna kupio ovu dionicu po 99kn, prodao ju po 144 da bi sada grohnula na 30kn.

Hvala Agram Brokerima sto nije radio u petak jer bi inace opet kupio po 60-tak.

Di je sindikat pa nije ovoKezlina ni Mikulićeva firma, to je vaša firma koja je radila na znojui krvi Vas radnikA, smijenit sve i dovovorite se s strateškim partnerom , potirajte tosve nogom u guzicu i izbacite i firme.Imate vrijednosti kapasiteta a njih makniite od Viadukta.Ovosve je nelegalnoi za dorh.
Krenite dok je još vrijeme.

Bitno da se ekipa iz Viadukta u petak (7. srpnja) očitovala da im nisu poznate nikakve nove okolnosti i činjenice koje bi mogle utjecati na pad cijene dionica izdavatelj…a danas u rješenju o obustavi predstečajnog postupka kaže da je dužnik podneskom 6. srpnja 2017. zatražio obustavu PSN i pokretanje stečaja….
Biti će zanimljivo recimo da još danas ili sutra obavijeste javnost kako su dogovorili s HAC-om, ili su dobili novce iz Libije ili možda strateškog investitora….sve u svemu burza i regulator normalno spavaju…ipak je vani 35 stupnjeva…


došao božić bata na vdkt :). sad znamo da i on ljetuje u Hrvatskoj…

nije baš božić bata, prije će biti Marinko Paić 😉
http://www.poslovni.hr/tag/marinko-paic-1023

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close