VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neki nikako da se nauče pameti, pokrenut je stečaj, a ekipa pokušava zaustaviti neminovno i stavlja se na kupnju po 40 kn….ako vam se baš kocka, čekajte da se cijena spusti na 15-ak kn

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Sada će se naglo naći strateški partner

Evo……optimisti na 40+ dosli na svoje…..mozda i prije nego što su očekivali……

Idući na redu su oni na 20+…….:)

Sve je to velika igra

Upravo tako, sad bi mogli objaviti ili da će im HAC isplatiti dug ili da su se dogovorili s partnerom.
Kako god, zamišljenih 10 kn koje neki tu iznose će biti pusti san (možda s još 1 dodanom nulom iza 10 kn).

Taj koji prodao po 60 kn treba ponovo kupit, ali neće mo¢i kupit po 60 kn, tako da se zna, pa bumo videli.


Sve je to velika igra

da…jedna velika kvarna igra…

kao što smo već mnogo puta svjedoćili sl. situacije, vjerojatno će već poznati insajder za kikiriki preuzeti “stečajnu masu” i odmah na gradilište a vdktu d.d. će ostati nenaplativ krameraj i dugovi…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Ljudi, ide dokap po 10 kn. Sve isto ko i kod Dlkv-a. 5-ti put vec ovo pisem

vrlo, vrlo izvjesno!

Ignore: KressoM, delux


U cetvrtak sam znao da idu u stecaj, a Kezele u petak kaze da nema novih saznanja. A za stecaj sam cuo iz sindikata radnika. Pa sad vi
meni recite da to nije za zatvor.

Meni je to samo dokaz da je bolje imati “insidera” na pravom mjestu, nego sjediti pred monitorom i buljit u ZSE gledalicu po cijeli dan da bi zaradio za neku crkavicu……

I izgleda da uopće nije upitno da onih koji ovdje okreću velike pare upravo tako i rade……

Doista je nevjerovatno da sada netko ovo kupuje po cijenama od 40-64 kune!!!!
DIOKI,VALIDUS,KSST,DKVS I “vjeciti optimisti”!
I,vjerujem ,da ce nas uvjeravati,kako su dobro “ulozili jer to vrijedi puno vise”!

Ovaj što je jutros počistio lijepu količinu po 50kn sigurno trlja ruke kako je napravio dobar posao…..

-30% u roku od par sati….:/(…..

Tragikomicno selim u neku napredniju evropsku drzavu tipa Rumunjska, Bugarska….

New Report

Close