VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

STECAJ???

Čitam Rješenje i ne kužim?
Kako blokiran 5.7.2017.?
Kaj sa otvranjem predstečaja ne ide deblokada računa po sili zakona da mogu isplatiti plaće?
I kakav su ono sporazum sklopili sa sindikatom da radnici ne potražuju plaće neko vrijeme?
Hvala unaprijed za pojašnjenja.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Evo vam još jedna blagodat naseg slavnog ZSE……opet pokazuje svoju veličinu i posvemasnju brigu za male investitore na djelu…….

Pa vi onda ulazite ovdje svoje novčeke……:/

Uzdravlje!

……da ne zaboravim ulogu regulatora kao krovne organizacija koja se najviše brine da mali ulagači budu zastićeni od bilo kakvih protupravnih / manipulativnih rabota…..:/…..

Pa sta se dogada sa ovom dionicom?
Koji je razlog ovakvog brutalnog pada?


REPUBLIKA HRVATSKA
TRGOVAČKI SUD U ZAGREBU
Zagreb, Amruševa 2/II
85. St-1504/17

U I M E R E P U B L I K E H R V A T S K E

R J E Š E N J E

Trgovački sud u Zagrebu, po sucu mr.sc. Ivani Koštarić Fegeš, u predstečajnom postupku nad dužnikom VIADUKT d.d., Zagreb, Kranjčevićeva 2, OIB: 74794390096, 7. srpnja 2017.,
r i j e š i o j e

I. Obustavlja se predstečajni postupak nad dužnikom VIADUKT d.d., Zagreb, Kranjčevićeva 2, OIB: 74794390096.

II. Nastavlja se postupak nad dužnikom VIADUKT d.d., Zagreb, Kranjčevićeva 2, OIB: 74794390096, kao da je podnesen prijedlog za otvaranje stečajnoga postupka.

Obrazloženje

Dužnik je, 18. svibnja 2017., podnio ovom sudu prijedlog za otvaranje predstečajnog postupka na temelju odredaba čl. 16. i čl. 25. st. 1. Stečajnog zakona („Narodne novine“ broj 71/2015; dalje: SZ). Postupajući po rješenju ovoga suda od 26. svibnja 2017. dužnik je pravovremeno dopunio prijedlog za otvaranje predstečajnoga postupka u skladu s nalogom suda iz tog rješenja. Nakon toga je, rješenjem ovoga suda od 9. lipnja 2017., otvoren predstečajni postupak nad dužnik, te je, između ostalog, određeno ročište radi ispitivanja tražbina za 12. rujna 2017. u 9,00 sati (o čijem će (ne)održavanju sud odlučiti po pravomoćnosti ovog rješenja).

Odredbom čl. 64. st. 1. t. 6. SZ-a propisano je da će sud rješenjem obustaviti predstečajni postupak ako dužnik u tijeku predstečajnoga postupka više od 30 dana kasni s isplatom plaće koja radniku pripada prema ugovoru o radu, pravilniku o radu, kolektivnom ugovoru ili posebnom propisu odnosno prema drugom aktu kojim se uređuju obveze poslodavca prema radniku dospjelim nakon otvaranja predstečajnoga postupka ili ako u tom roku ne uplati doprinose i poreze prema plaći, računajući od dana kada je radniku bio dužan isplatiti plaću.

Rješenje o obustavi predstečajnog postupka St-1504/2017-33

znači predstečaj je propao, otvara se stečaj!
bit će ovdje dokapa (ako bude sreće) po 10 kn kako sam pisao još prije par mjeseci….

Ignore: KressoM, delux

…..jos jednom ste imali prilike vidjeti na djelu…..

Dan-dva ranije prodaju se veličine količine onih koji su imali sreću da im netko došapne pravu informaciju prije nego što ona procuri u javnost……a kupuju, kao što je to i uvijek slučaj, naivci, koji se nadaju da bi mogli okrenuti neku veliku paru nabrzaka……ali uvijek zaboravljaju ono najvaznije…..NISTA se na ZSE ne dogadja slučajno – i UVIJEK postoji onaj “odabrani” koji će pravu info imati prije tebe……

Viadukt u priopćenju 07.07. kaže da nema novih okolnosti koje bi mogle utjecati na cijenu, e pa sada stvarno di je tu HANFA ?
Imaju pravo na popravni na Visokom trgovačkom sudu.

Ako sad dobiju novac od HAC-a ni ne treba im predstečaj.

@kvart99
baš tako, očito su opet informacije procurile i povlašteni su reagirali na vrijeme, a naivni su kupovali jer tobože netko zločest bez razloga ruši cijenu…a razlog smo saznali danas – stečaj !

Ignore: KressoM, delux


Danas u ovom ludilu od novotarija meni se na investoru desio nalog na prodaji po 65 i prošao a ja ga sigurno nisam zadao! Zadavao sam kupovne a ne prodajni. I što sad, kako to dokazati????

Mislim da imate više sreće nego pameti!?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Likvidacijska vrijednost firme je ipak velika i ne se zanositi pri ovoj rasprodaji.
Ukoliko dobiju novac od HAC-a, poplaćat će sve dugove i dionica će otići opet debelo iznad 100!

New Report

Close