VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

puno je ovdje AKO 🙂 a do tada cijena ode tko zna gdje,
tko je očekivao i za DLKV da će bit po 10 kn, pogotovo kad je palo ispod 60-80,, jedino možda oni fondovi koji su kupovali po +240 :)) i govorili da je to super ulaz,, opet na kraju je bilo odlično kad se moglo dokupiti po 10 kn i drastično si smanjiti ulaz, praktično si bio na nuli odmah ako si pametno to iskoristio pa pokupio poštenu količinu 🙂

Jučer i danas sam primijetio nekoliko strojeva u pogonu i nekoliko radnika na gradilištu autoceste A5 kod Petrijevaca, od mosta preko rijeke Drave prema jugu preko pruge odnosno do dijela autoceste gdje se odvija promet.To je Viadukt radio, pa je lijepo vidjeti da se tamo radi.Saznati ćemo!!!

Ovdje je stvarno jedna kockarnica otvorena … ja uzeo nešto čipova pa ko živ ko mrtav

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Danas u ovom ludilu od novotarija meni se na investoru desio nalog na prodaji po 65 i prošao a ja ga sigurno nisam zadao! Zadavao sam kupovne a ne prodajni. I što sad, kako to dokazati????

neće uvijek biti ovako.

Ovo je nevjerovatno srušiti cjenu 50% u dva dana i to dok gledalice ne rade ..katastrofa koje muljaže ovo nisam vidio u životu ..tko je kupovao sa druge strane 7000 komada ..uf adiko nadam se da si izašo strava ovima nije bitno po koliko prodaju …i to se zovu brokeri .-!!! u kojoj se to školi ući
sramota istresti sve po bilo kojoj cjeni koda sutra ne postoji koliko su samo izgubili sigurno su dionicu platili barem 250 -350 kuna

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Hanfa NEMA NOVACA – da oglasi NATJEČAJ za licencirane programe koje može sama nadzirati,
/ brokeri imaju prijavljene licence , a zapravo sami nadograđuju na programe što god hoće…tko ima šta može i tko ih uopće može i zna kontrolirati !?? !/

Nevjerojatna NEODGOVORNOST HANFE – u državi koja želi pokazati svoju financijsku
vjerodostojnost !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Svaki dan prolazim pokraj Radnicke i steta je vidjeti sve te kamione i mjesalice kako stoje i nista ne proizvode….

Prolazim i ja ali ih ne vidim …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Koja smijurija, stavili preko 1.000 kom na ask ispod 80, a bid se naravno povukao.
Tko želi, čekat će ga na 10 kn, pa tko je voljan…
Kad HAC isplati 90 mil. bit će tu zarade.

Ja sam uvjeren da je to bilo namjerno rušenje sve ukazuje na to !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ne bi me ništa iznenadilo da se jednog dana probudim a na računu kod brokera nema ni dionica ni para, a naravno niti neki trag kud je isparilo. Kod nas je sve moguće, tako je moguće i da neka tvrtka u jednom kvartalu dijeli dividendu a već u drugom je u predstečajnoj. Slažem se sa kolegama da je ZSE izgubio vezu sa stvarnošću već poodavno. I najjače na kraju – nitko nije kriv!

Tko lud drzi dionice registrirane s brokerom ako ih nema namjeru uskoro prodavati?
nagledao sam se svakakvih s*anja tak da kupim i nakon namire odregistriram pa nek misli tko hoće da sam čudan, nebu mene niko u mojoj kuruzi i to još za moje vlastite nofce

slijedi nam precesija

Samo dok ih ponovo registriraš to ti bude datum kupnje pa budeš plaćao porez kod prodaje.

New Report

Close