VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dokaz gdje nam je drzava lezi u ovom clanku. Presuda je donesena, a oni moraju na sastanak moliti drzavu da plate 100 milijuna kuna.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.


Dokaz gdje nam je drzava lezi u ovom clanku. Presuda je donesena, a oni moraju na sastanak moliti drzavu da plate 100 milijuna kuna.

iz kog razloga mi je brisan post? pitam forumaša md1986 koji tvrdi da je donesena presuda da obrazloži koja je to presuda donijeta u korist VDKT?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Zorangutane, ajde počni čitati članke, i informiraj se. Sud je donio presudu za izvršene poslove Viadukta u iznosu od 93,8 milijuna kuna u sporu s HC-om. Pun si filozofiranja, a ni osnovne činjenice ne možeš saznati.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

onda ti valjda nije problem citirati koji je to sud donio i koju to presudu??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Mora da se zae….š:
u današnjem članku izričito piše: http://www.poslovni.hr/hrvatska/sudbina-viadukta-ovisi-o-tome-hoce-li-mu-drzava-vratiti-dug-329545

Podsjetimo, riječ je o poznatoj problematici osporavanja naplate Viadukta od strane nekoliko predsjednika Uprava Hrvatskih autocesta, zbog čega su sredstva blokirana zadnjih nekoliko godina, iako su, primjerice, strukovna tijela – vijeća za rješavanje građevinskih sporova ekipirana s najeminentnijim stručnjacima, dala za pravo kompaniji. Konkretnije, tri su takva slučaja rješiva mimo suda i arbitraže, uz dobru volju države u smislu ubrzanog rješavanja i uz pomoć pravnih mišljenja.
A prema Kezeleu, bude li Viadukt svoja potraživanja brzo naplatio od države, imat će za plaće radnika te za pokretanje građevinskih aktivnosti, što je conditio sine qua non za očekivano vrlo vjerojatno rujansko predstečajno ročište i izjašnjavanje vjerovnika o predloženom planu restrukturiranja. U nizu dosadašnjih poteza Uprave na planu upoznavanja državnih tijela s navedenom problematikom prednjači pismo kojim se u lipnju obratila Ministarstvu gospodarstvu. U njemu se navodi da ukupni dug HAC-a prema kompaniji iznosi čak 93,8 milijuna kuna.

A u mnogim drugim člancima se to isto spominjalo. Isto tako, tko prati Viadukt zna kakva je situacija. Ti samo blebeči po svome.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

ti i dalje laprdaš bez veze pa te iznova pitam:

“onda ti valjda nije problem citirati koji je to sud donio i koju to presudu??”

podcrtaj u tom tekstu gdje piše da se radi o SUDU i PRESUDI???

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Radnici koji su dobili povlaštene dionice po 230 kn, Koji nisu tri mjeseca dobili plaće nisu prodavali svoje dionice, u svoj ovoj besparici, jer vjeruju u njih.
Hvala
P.S. Točno 98 posto dionica je na preko 500kn.

ja isto vjerujem u VDKT

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

http://www.seebiz.eu/kineska-kompanija-spasava-viadukt/ar-158909/

I cijena umjesto u bozitivnu blokadu ode u minus nakon ovih vijesti??

@pozitiva
pada jer su ljudi napokon shvatili da tobožnja sudska presuda u korist viadukt, a kako je to tvrdio md1986, zapravo uopće ne postoji!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Moje mišljenje je da je ovdje u pitanju prodaja ili onih povlaštenih,radničkih dionica, a više vjerojatno da nekome treba lova u petak za godišnji odmor.


http://www.seebiz.eu/kineska-kompanija-spasava-viadukt/ar-158909/

Je li tko može provjeriti, radi li ta kineska kompanija auto cestu Bar _ Boljare i je li aplicirala za pelješac!?
Hvala

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close