VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel to nam nekto ulazi u top 10?

a možda netko izlazi iz top 10 i rješava se dionica? ne bi bilo prvi puta….

Ignore: KressoM, delux

Slažem se kolega po kolićini dionica ne bih se ćudio da ona bezvezna Addiko banka opet prodaje….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

hahahhaha ocito je da ste propustili rast, neznam cemo toliko pljuvanja na svaku dobru vijest odma reagirate lose, kupit rivp ici ce vam najesen 43kn do 48 pa tamo pljujte,

igh je sa 60kn narastao na 460 kn i to za 3 tj isto je tako bilo trgovanje eto zasto nebi vdkt ? nije nagovor na kupnju ni prodaju

Malo se cijena iskorigirala i odmah ima nestrpljivih koji se preskaču na kupnji?
Tko je ono nagovijestio da to ponovo ide prema 100-tki?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Vecinom svi radnici dobili svoje place za prva tri mjeseca.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

@mllr
Deblokiran po sili zakona zbog PSN ili…?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

vidjet ćemo reakciju na ZSE kad vjerovnici odbiju ovakav nepovoljan plan PSN kakav je predložio VDKT…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


Vecinom svi radnici dobili svoje place za prva tri mjeseca.

Kako su mogli isplatiti plaću ako je VDKT u blokadi?
Imaš neki dokaz ili samo nagađaš?
I što točno znači “Večinom svi…”?
Kako neki jesu, a neki nisu dobili plaću?

Hmmm, puno pitanja

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


vidjet ćemo reakciju na ZSE kad vjerovnici odbiju ovakav nepovoljan plan PSN kakav je predložio VDKT…

Daj molim te pa banke su vjerovnici one su presretne i prve su bile protiv stećaja….[znaći nema šanse da vjerovnici odbiju !!![/b]
ali za tebe naravno ima nedavno si krivo duboko tvrdio da će se dionica dokapitalizirati po 10 kuna…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Vecinom svi radnici dobili svoje place za prva tri mjeseca.

Kako su mogli isplatiti plaću ako je VDKT u blokadi?
Imaš neki dokaz ili samo nagađaš?
I što točno znači "Večinom svi…"?
Kako neki jesu, a neki nisu dobili plaću?

Hmmm, puno pitanja
[/quote]

Isplaćena je plaća za 1. i 2. mjesec. Isplaćena je usprkos blokadi, jer se sa plaćama ovršio račun i onda plaće idu automatski na vrh. A sa vjerovnicima je postignut dogovor već.

Koliko vidim makli su VDKT danas iz sastava CROBEX-a, zna li tko nešto više o tome, nisam uspio nigdje pronaći neku obavijest na ZSE.

New Report

Close