VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I nastavak poslovanja.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

I … ?????????,,,

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Mislite da je EU dala novac za Pelješki most , za koji ide međunarodni natječaj, da na njemu
pobjedi tvrtka u predstečajnoj nagodbi…?

Glavni izvođač…..netko , koga će EU blagosloviti, podizvođači u omjeru ; 85:15 % za strance.
No, financijski i to je puno za domaći sektor.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Miami Viadukt i ide preko Francuske firme i ušao je u zadnji krug natjećaja nije on prijavljen na natjećaj već Francuska velika građevinska firma a Viadukt će obaviti sav posao i dati teglenicu…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

dakle, brzo ide deblokada računa


Blokada ga je srušila sa 400 kuna sada ćemo vidjeti koliko će rast kada se raćun napokon odblokira !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Imate u jutarnjem intervju ministra Butkovica… Bit ce posla za svu gradj.operativu u RH….

DATA, ja nisam ništa čitala i ne znam podatke oko pozicije Viadukta, ali oko građevine imam
poznavanja osnova. Znam kako funkcionira , i moja procjena je vrlo blizu realne za Viadukt.
Svako dobro.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


dakle, brzo ide deblokada računa


Blokada ga je srušila sa 400 kuna sada ćemo vidjeti koliko će rast kada se raćun napokon odblokira !!!
[/quote]

nije ga srušila blokada, nego nelikvidnost, kašnjenje sa radovima i raskid ugovora, neisplata plaća a to je onda rezultiralo blokadom! formalno micanje blokade neće biti zbog toga što je i jedan od tih problema riješen, nego samo zato što tako nalaže zakon o PSN, i to iz razlgoa kako bi se smanjile štetne posljedice u postupku PSN dok se firma bori za preživljavanje! maštati o rastu zbog formalnog prekida blokade računa je dozvoljeno, ali nije realno…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

A usput nema ni izdavanja novih dionica, samo reprogram kredita uz nešto otpisa. Jadan onaj tko je čekao s kupnjom.

Vaš link …

Smislili su dosta dugo razdoblje otplate: nude reprogram duga i to tako da se 70% otplaćuje sedam godina uz tri godine počeka i godišnju kamatu od 1,5%.

Preostali dio platili bi za 10 godina, a 30% otpisali.
Znači čak 3 godine ne bi plaćali ništa od starih dugova.

Od ukupnog duga 493 mil, otpis je 125 mil ili 25%.
Tako nešto sam i pretpistavljao.
Živjela predstečajna (živjela lopovska država)

Kad je sjajan plan restrukturiranja i fantastična budućnost zašto se ne skida s prodaje!?

Je li još prerano!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close