VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa nije VDKT zeznuo most Ćiovo nego HC koji je odbio platit konstrukciju koju je dužan po ugovoru…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

VDKT je na Ciovu dokazao da zna raditi mostove…

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

VDKT je kroz desetljeća svog postojanja već puno puta dokazao da je vrhunska tvrtka za izgradnju mostova, tunela, cesta, viadukata, a njemački primjeri pokazuju da je među konkurentnijima i u visokogradnji. Tvrtka i danas, s ovako reduciranim brojem zaposlenika, posjeduje znanje i tehničke mogućnosti za izvođenje najzahtjevnijih građevinskih pothvata. No spletom nesretnih okolnosti, a moguće i ciljanim djelovanjem pojedinih aktera u RH dovedena je u sadašnju nezavidnu situaciju.

Naime, u brže rješavanje sporova u međuvremenu su se uključila dva ministarstva – kako doznajemo to su Ministarstvo gospodarstva i Ministarstvo pomorstva, prometa i infrastrukture, pa sve ide k ubrzanju odluka u arbitražnim postupcima u kojima su na drugoj strani HAC i Hrvatske ceste.

Za Viaduktovih 5,11% u MZLZ-u ‘otima’ se već šest ulagača

Ovaj koji je danas prodavao ocito ne cita vjesti..!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Bit će tu još svega, ali bi nagrada mogla isto tako biti poveća

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Zašto netko svaki dan tako lupi po asku i digne cijenu, a onda opet cijena padne natrag i nitko ne kupuje??

Koje su to nove informacije prouzrocile rast Viadukta?, dobro cijena raste iako nije bas neki promet


Zašto netko svaki dan tako lupi po asku i digne cijenu, a onda opet cijena padne natrag i nitko ne kupuje??

pomalo se punim, sve do 90kn mi se čini pametnim ulaganjem.Ali pomalo

otvaranje pred-stečajnog postupka nad viaduktom!!!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=77694

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


otvaranje pred-stečajnog postupka nad viaduktom!!!

http://www.zse.hr/default.aspx?id=77694

dakle, brzo ide deblokada računa

New Report

Close