VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako ove igre krajnosti sa viaduktom posljednjih 5-6 mj (od pumpanja cijene sa 300-320, do vrha 440, pa mosta čiova i strmoglavog pada, pa ovaj predstečaj i najnovije- strateški partner) uz poprilično velike promete, nisu čista manipulacija (cilj je na obzoru), onda sam ja …… još sad samo fali da iskažu dobit za q1, dobivanje pelješkog mosta, rast cijene na barem 250 kn, pa da zadovoljstvo bude potpuno. bilo je i više nego dovoljno protrgovanih komada.

što ostali misle?

U odnosu na jučer nema nekih novih vijesti jer se o pregovorima već zna duže vrijeme.
Tko bi rekao da će jedan članak o već poznatoj stvari podići cijenu 50%.
Tako da je teško reći što dalje i hoće li se cijena zadržati ili će nazad.
Budući da je riječ o malom prometu lako je puno mijenjati cijenu s par tisuća kn.
Danas smo vidjeli i veće lupanje po bidu na 90, tako da je teško reći što očekivati tu.

Meni je samo drago da takva firma ne ide u stačaj iako nemam dionice.
Svaka čast onima koji su zaradili danas i nadam se da će još više.


U odnosu na jučer nema nekih novih vijesti jer se o pregovorima već zna duže vrijeme.
Tko bi rekao da će jedan članak o već poznatoj stvari podići cijenu 50%.
Tako da je teško reći što dalje i hoće li se cijena zadržati ili će nazad.
Budući da je riječ o malom prometu lako je puno mijenjati cijenu s par tisuća kn.
Danas smo vidjeli i veće lupanje po bidu na 90, tako da je teško reći što očekivati tu.

Ne lupetaj, ni sam ne razumiješ što pišeš.
Ako je to poznato od ranije kao što tvrdiš, kako je cijena pala na razinu s koje je potrebno 600% rasta da bi se vratila na razinu prije “čiovske tragedije”.

Ka se objavi ime strateškog partnera i kad počnu ponovno radit i plus kad se okrene trend na crobexu moglo bi dosta ljudi zaradit ili bar izać iz minusa.
Glavno da firma opstane.


U odnosu na jučer nema nekih novih vijesti jer se o pregovorima već zna duže vrijeme.
Tko bi rekao da će jedan članak o već poznatoj stvari podići cijenu 50%.
Tako da je teško reći što dalje i hoće li se cijena zadržati ili će nazad.
Budući da je riječ o malom prometu lako je puno mijenjati cijenu s par tisuća kn.
Danas smo vidjeli i veće lupanje po bidu na 90, tako da je teško reći što očekivati tu.

upravo tako, jedina sigurna vijest je da PSN u viaduktu ide dalje…a u tom postupku se VDKT više ništa neće pitati nego vjerovnike i eventualno novog vlasnika koji će napraviti dokap, a pitanje je po kojoj cijeni? zakonski minimum je 10 kn.

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Po tvome i Jamnica ide po 10 kn. Svašta.Ipak se tu gledaju i fundamenti.

@ zorangutan
NHF, ali stvarno si dosadan s tim ponavljanjem “zakonskog minimuma”!
I DA, pitat će se Viadukt i sadašnje dioničare!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Ovakvo otvaranje ZSE još nisam vidio (a na burzi sam xy godina)
Trguje se samo dionicama jednog izdavatelja – VDKT

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Što možemo očekivati dalje?
Hoće li preko 100 ili će biti zastoj?
Kupac po 95 je bio prilično siguran i nije se htio povući na dollje, vidjet ćemo hoće li još tko veći opaliti po asku?

Nema razloga spominjati tu 10 kn, budući da je vrijednost imovine velika i u stečaju bi se podmirili svi, a dioničarima bi ostala poprilična vrijednost (veća nego je cijena dionice).

Nije kupio pozitiva2.
Htio sam prekjučer na 6x, ali nije prošlo.
Sad nakon 50% rasta, teško je reći što je pametno.
Jučer netko pred kraj prosuo po bidu po 90, jutros pak netko mirne duše čekao na bidu na 95.

New Report

Close