VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve je bolje nego status quo.
U PSN će država nešto “oprostiti”. Barem je tako do sad bilo. I to prikazati kao brigu za radna mjesta :).
A i s bankama će se nekako dogovoriti…
Da li će biti potreban dokap, to ćemo još vidjeti…

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



pa to za PSN se zna već 2 tjedna, i to je vrlo dobra opcija

čim se otvori trgovanje u 13.15 vidjeti će se koja opcija će prevladati, obično kod PSN ide dokap, smanjenje nominale, čekanje nekoliko godina da se stanje smiri, onda još nekoliko da se pokrene na bolje, onda uleti neki novi problem i tako smo mi na DLKV već nekoliko godina na čekanju
[/quote]
Dalekovod ima dugove nekoliko stotina milijuna kuna koje ni sa 10tak godina uspjesnog poslovanja nece vratiti tj. ako nesto i zaradi sve ce pojesti banke. VDKT ima trenutni problem likvidnosti uz dugovanja koja su daleko manja od duga drzave koje ista nece isplatiti (ali je zato spremna spasavati Todu s nasim novcima). Problem je sto bi neki u okviru ovog problema zeljeli odgristi veliki komad VDKT sto je naravno nerealno i nece se dogoditi. Situacija u VDKT je odraz pljackaske prakse i lopovluka u Hrvatistanu i totalnog nedostatka normalnih poslovnih odnosa. Da oni postoje i da je sudstvo funkcionalno do ove situacije ne bi ni doslo.

Viadukt našao strateškog partnera

Sad ce poletit, lijepo su vas izuli iz cipela




pa to za PSN se zna već 2 tjedna, i to je vrlo dobra opcija

čim se otvori trgovanje u 13.15 vidjeti će se koja opcija će prevladati, obično kod PSN ide dokap, smanjenje nominale, čekanje nekoliko godina da se stanje smiri, onda još nekoliko da se pokrene na bolje, onda uleti neki novi problem i tako smo mi na DLKV već nekoliko godina na čekanju
[/quote]
Dalekovod ima dugove nekoliko stotina milijuna kuna koje ni sa 10tak godina uspjesnog poslovanja nece vratiti tj. ako nesto i zaradi sve ce pojesti banke. VDKT ima trenutni problem likvidnosti uz dugovanja koja su daleko manja od duga drzave koje ista nece isplatiti (ali je zato spremna spasavati Todu s nasim novcima). Problem je sto bi neki u okviru ovog problema zeljeli odgristi veliki komad VDKT sto je naravno nerealno i nece se dogoditi. Situacija u VDKT je odraz pljackaske prakse i lopovluka u Hrvatistanu i totalnog nedostatka normalnih poslovnih odnosa. Da oni postoje i da je sudstvo funkcionalno do ove situacije ne bi ni doslo.
[/quote]

Viadukt našao strateškog partnera


možda ovo pomogne

da je istina da su našli strateškog partnera, onda sigurno jučer VDKT ne bi otišao u pred-stečajnu nagodbu…to je samo spin kojim se pokušava zaustaviti pad cijene ne burzi

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

“Mogu potvrditi da Viadukt u fazi traženja strateškog partnera pregovora sa stranim investitorom koji dolazi iz iste branše, odnosno nije riječ o predstavnicima fondovske industrije jer niti nisu poželjni investitor s obzirom na to da nisu zainteresirani za naš core biznis”, kaže Kezele. ”

Mislim da ovo boldano ne ide u prilog onima koji zazivaju spuštanje nominale na 10kn .)

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Jel to naš Rus mozda? Kako je sa Hidrom zapelo mozda je sada za Viadukt zainteresiran?
Zna li tko?

Nisu ga našli, nego samo pregovaraju s nekim partnerima.

Ne znam otkud su izvukli takav naslov, kao da namjerno žele navući naivce na kupnju!?

Ne ulazeći u istinitost informacije o strateškom partneru , to što je pokrenuta predstečajna nagodba da bi se izbjegao stečaj, ne znači da se ista ne može raskinuti u jednom trenutku ako se taj partner i nađe.

za pregovore između viadukta i vlasnika igh se zna još od kupnje kupara od strane rusa takomo da je došlo da to nije tajna nikakva nego moguće sad da je došlo do realizacije tih pregovora
sjetite se samo govora koncern na čelu igh .vdkt .hdel


"Mogu potvrditi da Viadukt u fazi traženja strateškog partnera pregovora sa stranim investitorom koji dolazi iz iste branše, odnosno nije riječ o predstavnicima fondovske industrije jer niti nisu poželjni investitor s obzirom na to da nisu zainteresirani za naš core biznis", kaže Kezele. "

Mislim da ovo boldano ne ide u prilog onima koji zazivaju spuštanje nominale na 10kn .)

piše da je “…u fazi traženja strateškog partnera...” dakle ništa novoga, nije nađen novi partner nego se i dalje samo pregovara kao što se pregovaralo i zadnja 2 mjeseca što je rezultiralo PSN…a neki su na ovaj spin danas kupovali dionice VDKT po +40% skupljoj cijeni!??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close