VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svašta se neki umišljaju knjižna 750 kuna a da se dokapitalizira po 10
bravo samo sanjajte….Predstećajna je idealan put da se oproste dugovi i firma bude još bolja na kraju…Banke će tu imati dosta utjecaja na vladu ja ne vidim nista nego dobre vjesti napokon..!!!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Svašta se neki umišljaju knjižna 750 kuna a da se dokapitalizira po 10
bravo samo sanjajte….Predstećajna je idealan put da se oproste dugovi i firma bude još bolja na kraju…Banke će tu imati dosta utjecaja na vladu ja ne vidim nista nego dobre vjesti napokon..!!!!

Ja također sumnjam da će ići dokapitalizacija po 10kn. Ako i bude išla, nemam ništa protiv sudjelovati u takvoj dokapitalizaciji.



Svašta se neki umišljaju knjižna 750 kuna a da se dokapitalizira po 10
bravo samo sanjajte….Predstećajna je idealan put da se oproste dugovi i firma bude još bolja na kraju…Banke će tu imati dosta utjecaja na vladu ja ne vidim nista nego dobre vjesti napokon..!!!!

Ja također sumnjam da će ići dokapitalizacija po 10kn. Ako i bude išla, nemam ništa protiv sudjelovati u takvoj dokapitalizaciji.
[/quote]
I ja isto ne vjerujem da će to desiti,pogotovo sada kada je direktor Kezele .

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Zašto se Viaduktu ne plati za izvršene radove? Završili su i zračnu luku, impresivan posao, da li im je to plaćeno? Imaju ugovoreno 2mldr posla i da to sad vrijedi 10kn. Firma koja je pojam na ovim prostorima, brand,preko 70 god. radi i gradi i sad kad je počeo oporavak građ. sektora i treba biti bolje, njima ide gore


Sto ako ide nekakva dokapitalizacija ide li po trenutnoj trzisnoj cijeni ili ?

Ma tko to zna.
Ako povećaju broj dionica za 10x , onda ovo sto je kupljeno za npr 100 kn ce pasti na 10 kn.

Većina predstečajnih dokapitalizacija prođe uz smanjenje na 10, no nemora biti, ovisno u kakvom će stanju biti knjige nakon što ih pročešljaju i kakav će biti interes za dokapitalizaciju. Uz neminovno isključenje prava prvenstva upisa postojećih dioničara.

Možeš li nabrojat tu većinu, čini mi se da ćete morat dodavat još jednu nulu.


Možeš li nabrojat tu većinu, čini mi se da ćete morat dodavat još jednu nulu.

DLKV, BD62.
Mislim da i BLJE i PTKM.
OPTE?



Možeš li nabrojat tu većinu, čini mi se da ćete morat dodavat još jednu nulu.

DLKV, BD62.
Mislim da i BLJE i PTKM.
OPTE?
[/quote]

belje i ptkm još nisu imali takav dokap, ali za očekivati je da će i kod njih zbog problema i dugova ići pretvaranje duga u dionice po zakonskom minimumu od 10 kn, sukladno Zakonu o trgovačkim društvima

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Obilaznica Vodice otvorena, Viadukt izveo radove na vrijeme!



Možeš li nabrojat tu većinu, čini mi se da ćete morat dodavat još jednu nulu.

DLKV, BD62.
Mislim da i BLJE i PTKM.
OPTE?
[/quote]

Ha-ha, koja većina. A da spomenemo Ingru koja uopće nije izdavala nove dionice u PSN-u, čak ni dugove nisu otpisivali, samo dio kamata.

Belje je bio dokap po 40 kn. Zašto moderator briše ovo?

New Report

Close