VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pelješki most uopće više ne očekujem, ali ako ga kojim slučajem i dobijemo to će stvarno dobro leći, skoro pa ko budali šamar da nas malo trgne i počnemo razmišljati o grešci koja nas je dovela do ove nelikvidnosti…


Nastavlja se drugi krug za pelješki most
Mi smo sa francuzima…imamo teglenicu !

U drugom krugu natječaja za Pelješki most, u igri 8 tvrtki

Procijenjena vrijednost radova za gradnju Pelješkog mosta i pristupnih cesta je 1,75 milijardi kuna.


Nadam se skorom raspletu oko blokade računa VDKT. Cijena se zadnjih desetak dana ustalila na sadašnjim razinama uz skromni dnevni promet, što po meni znači da nema više puno onih koji bi prodali po ovim ili nešto većim cijenama. Psihološki je ovaj pad bilo zaista teško podnijeti, trebalo je imati živaca.
Dugoročno vjerujem u oporavak tvrtke i dionice. Ovo nije nagovor na kupnju, držanje ili prodaju dionice, već osobni stav i procjena.

Zadnji, ali zadnji rok za sve to je 20.5. Ovo isčekivanje je sad već prešlo svaku mjeru. Kak god bilo, nek to riješe što prije, jer ovakva pat situacija je nešto najgluplje što se može dogoditi.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Ovdje je sve jasno nisu u stanju ni financijsko izvješće poslati, valjda u firmi nema nekoga tko će to napraviti, slično kao i kod konstruktora financijsko izvješće za 2017 prvi kvartal ćemo vidjeti 2019g.

Nevjerojatno je kako VDKT loše komunicira s investitorima. Mogli su se s par rečenica oglasiti o novim činjenicama. Valjda nešto poduzimaju, nadam se da su blizu nekog riješenja. Također i oko izvješća za
1-3/2017 .

szaif -600

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Pozdrav,

Nisam se javio neko vrijeme a ostajem kod svog mišljenja, da ovo ide u smjer koja neče biti dobra po mom mišljenju, nekako mi se čini da sve ide u smjeru PSN , a opet kažem, da je to moje mišljenje i da nije nagovor ni u kom smjeru na kupnju ili prodaju dionice, svatko zna šta radi sa svojim novcima, lp

netko potiho iz dana u dan kupuje VD


netko potiho iz dana u dan kupuje VD

Jasam danas zvao u viadukt,potvrdili su mi da isplaćuje plaće radnicima.
Konkretno 1 mjesec je isplaćen.

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

https://www.vecernji.hr/vijesti/blokirani-viadukt-pokrece-predstecajni-postupak-1168912
Prema neslužbenim informacijama, došlo je ponovno i do promjene na čelu Viadukta jer je Krešimir Mikolić, koji je direktorom te tvrtke imenovan potkraj ožujka, nakon ostavke predsjednika i člana uprave Joška Mikulića i Ive Jurića, podnio ostavku. Novi direktor Viadukta je Damir Kezele, koji je već prije bio u upravi te tvrtke. On je inače 2013. godine bio jedan od privedenih u aferi Remorker.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Viadukt d.d. – Očitovanje na upit Zagrebačke burze

11.05.2017 09:12:00
Društvo Viadukt d.d. na upit Zagrebačke burze dostavilo je očitovanje koje slijedi:” Vezano za objavu informacija u Večernjem listu pod naslovom „ Blokirani Viadukt pokreće predstečajnu nagodbu“, očitujemo se slijedeće. Viadukt d.d. je blokiran i nalazi se u postupku pripreme dokumentacije koja je potrebna za pokretanje postupka predstečajne nagodbe. Viadukt d.d. nije podnio Prijedlog za otvaranje predstečajnog postupka nadležnom sudu.”

znači VDKT se sprema u predstečajnu nagodbu…kome nije jasno što to znači neka pogleda kako je to izgledalo i završilo s DLKV

Ignore: KressoM, delux

szaif -500

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


Viadukt d.d. – Očitovanje na upit Zagrebačke burze

11.05.2017 09:12:00
Društvo Viadukt d.d. na upit Zagrebačke burze dostavilo je očitovanje koje slijedi:" Vezano za objavu informacija u Večernjem listu pod naslovom „ Blokirani Viadukt pokreće predstečajnu nagodbu“, očitujemo se slijedeće. Viadukt d.d. je blokiran i nalazi se u postupku pripreme dokumentacije koja je potrebna za pokretanje postupka predstečajne nagodbe. Viadukt d.d. nije podnio Prijedlog za otvaranje predstečajnog postupka nadležnom sudu."

znači VDKT se sprema u predstečajnu nagodbu…kome nije jasno što to znači neka pogleda kako je to izgledalo i završilo s DLKV


Eto i to smo dočekali a savjetovao sam im još prije par godina da to naprave, u vrijeme kada je to radila Ingra, IGH, Dalekovod i drugi. Sada je to totalno zakašnjela reakcija i daleko je teže preveslati dobavljače i banke nego prije. Po meni ovo će se rascjepkati i nikad više ovako velike firme kao prije biti neće. Barem u ovom obliku kao što je danas.

New Report

Close