VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.fininfo.hr/Poduzece/Pregled/viadukt–banovina/Detaljno/25528

Viadukt Banovina d.o.o. je prva firma koja ide u stečaj.

Viadukt d.d. će se i dalje pokušati spašavati..

kipa se po kupnji, više ni lažni H nalozi ne pomažu…

Ignore: KressoM, delux

Kakav je to lažan link..
još jedna od tvojih obmana…nema stečaja opet širiš dezinformacije

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Jel otišlo toliko sve k vragu da ni izvješće neće objaviti?

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Izvještaji idu i u subotu, pa rok je do 30.4.


Izvještaji idu i u subotu, pa rok je do 30.4.

Jos nista. Jel mogu jos predati ili kaj?

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

do pola noci

Vaš link …

szaif -500

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Možda sam propustio, no od 16.04.2017. objava u Sudskom registru je da, osim Krešimira Mikolića kao direktora, i Damir Kezele zastupa Viadukt kao prokurist. Čini mi se da Damir Kezele prije nije bio naveden kao osoba za zastupanje, kad je objavljeno da je Krešimir Mikolić novi direktor?
Ima li netko informaciju da li je financijsko izvješće objavljeno u Fininom registru, s obzirom da ga nema na ZSE niti na mojedionice.com?

Jučer sam prošao oko Trogira i gradilišta mosta čiovo… znam da Viadukt više ne radi tamo nominalno, ali zabrinulo me što je sva tehnika još tamo; gomila kamiona, dizalica, strojeva…i sve stoji zaparkirano jedno s drugim.
Mislim da je to jako loš znak, ako sredstva nisu angažirana, to je najveći gubitak.
Također, da im treba tako dugo da izađu iz blokade? Pa ako zaista imaju milijardu ugovorenih poslova, zašto se banke ne natječu tko će im dati kredit?
Imam nešto dionica i trenutno 75-80% u gubitku…muka mi i pogledat…još sa svim drugim dionicama…

gdje je to izvješće?

New Report

Close