VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledajte, ako im se ne pomogne, jasno je da netko namjerno to želi ugušiti. HC su im dužni 200 milja kuna, prošli tjedan je sindikat radnika pisao pismo Plenkoviću, pa ćemo vidjeti šta će od toga biti. Ako ovaj tjedan ne bude riješeno, netko namjerno želi ugušiti Viadukt iz svojih razloga (dal će ga preuzet, ili kako, ne znam). Ali ovo što govorim gore je skroz točno i pouzdano.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Amerikanci idu na kraj svijeta ratovat za interese privatnih firmi a mi svoje spašavamo da ih stjeramo u stečaj i rasprodamo drugom.
Možda misle da svi ti radnici rade u fušu pa im ne treba plaća.

sve indicije idu za tim da ga žele jeftino preuzeti

Idite do resnika splitske zračne luke pa ćete vidjeti sramotu, Ogromni Kamgradovi plakati , Kamgradove dizalice, Natječaj je dobio Kamgrad KFK Tehnika i Viadukt, a ja tamo vidim Bager GEORADA!

Pitanje: Što tamo ima raditi bager Georada .

Što tamo radi Georad-ov bager ? Pogledajte malo ovdje [/url] pa će vam sve biti jasno. Kriminalna hobotnica koja upravlja gradom Zagrebom izrodila je novu “poduzetničku” oligarhiju koja je dovela struku u propast.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Erste -1000
Szif -1600

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


Erste -1000
Szif -1600

znači veliki iz top 10 i dalje rasprodaju jer im je jasno što se će ovdje uskoro dogoditi

Ignore: KressoM, delux

Isto kao što im je bilo jasno kad su kupovali na 400.

Što se događa u VD, imaju li dioničari pravo na neke info?

Apsolutno se slazem…i na 100 i na 400


Erste -1000
Szif -1600

Ćudno shodno da je u zadnja 4 radna dana protrgovano samo 2500 kom
mora da su prodavali sredinom prošlog tjedna…kada je dionica bila 120 kuna

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

szif -140

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close