VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DATA I zm1 samo vi pisite hvalospjeve o Viaduktu i tjesite se i lazite kako je sve sjajno i bajno… Bic ce ,,veselo” kad vidite financijsko izvjesce za par dana… Ovo bez predstecajne nagodbe ne moze opstati… A onda cijena nece biti 90- 100 kn vec 20-25….

A direktor je u tom clanku rekao da ce imati 2500 radnika a pali na 600… Pa ti vise vjeruj Mikulicu DATA…

Ne, nije ostalo 600 ljudi. Kažem Vam da ima cca 1200. Šta je tu nejasno? I zašto tvrdite nešto što ne znate?

@DATA
Nije baš tako da bi Viadukt mogao živjeti godinama od love koju treba dobiti,jer tu su ugovoreni poslovi koje treba odraditi! Većina tih poslova je ugovorena sa javnim poduzećima (državom) i baš zbog toga nije u interesu da se ide u PSN, nego da se što prije nastavi sa radom, u suprotnom je pitanje da li bi se ti poslovi uopće mogli odratiti,zavrtio bi se krug novih financijskih problema i na kraju je pitanje koliko bi tko dobio za potraživanja!


@Invest

Naravno da nitko neće imati strpljenja čekati u nedogled, tako da je i to jedan od razloga zbog kojih će ova situacija ubrzo biti riješena, a sve radi realizacije gore navedenog.

Naravno,ovo je također samo moje mišljenje!

Ima li Netko da mi je prosječni ulaz iznad 250 kn. ?


Ima li Netko da mi je prosječni ulaz iznad 250 kn. ?

Da,točno 250kn

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

@tigrus
Kakvo je to pitanje, pa ima i onih koji su kupovali iznad 400kn.
Ok, mozda su oni vec prodali ili dokupili ispod, pa si smanjili prosjek.
Zasto je to vazno?

P.S. Netko s velikim N je namjerno?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Mislim da će VIADUKT ALŽIR odigrati ključnu ulogu za spas!!!!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Neko je spomenuo izvjesce
da se ne oćekuje možda još i sjajno izvješće…
na cjeni od 100 kuna i na 0.12 booka on spominje “da ne oćekuje sjajno izvješće…”

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ne kužim da im se ne mogu omogućit sredstva preko recimo HBOR-a ili kako god da završe poslove i počnu naplaćivat izgrađeno i time vraćaju posuđeno.
Da li stvarno firma mora propast i ljudi završit u drugoj državi.
Ne radi se o par ljudi.
Ja konkretno znam da im ide raskid ugovora na zaprešićkoj obilaznici i ulazu u zaprešić.

U Alžiru na mostu Menar radi 5 ljudi iz Viadukta , te je Viadukt na tom projektu relativo mali podizvođač radova. Niti prije tri godine, a niti sada taj projekat nema nikakav financijski značaj. U taj posao je Viadukt ušao kako bi stekao refrence za buduće poslove.


Mislim da će VIADUKT ALŽIR odigrati ključnu ulogu za spas!!!!
mos mislit !

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close