VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ide PSN. Predan zahtjev. Pravni dio vodi uvaženi kolega zakonoznanac bez ijednog predmeta u praksii!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Viadukt u 2017. očekuje 2 milijarde kuna prihoda i 2500 radnika

Miami
Kakva predstečajna? Imaš link?

Miami nije se ekipa posvađala nego je Joško pao kao žrtveni jarac.. Kezele i Beket su idalje glavni igraći ..makar postoji mogućnost i preuzimanja
od koga tko zna ali skupljale su se poveće kolićine dionica preko skrbnićkih raćuna..vidjeli smo kako su preuzeti IGH i HDEL…na slićne naćine…
PSN bi ovdje super dfošla da se napokon naplate ali informacija nije nigdje potvrđena

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Koji je od njih iz Lištice /Širokog brijega?/.?

Ako je VDKT angažirao svoj novac -za most ČIOVO, a na televiziji su se KLELI – da im je
plaćeno SVE DO ZADNJEG NOVČIĆ- onda NETKO – LAŽE? Tko?ž
Ja vjerujem VDKT.u.

Obustavili su radove, jer im nije plaćeno. A najjača apsurdnost je ta- da AKO JE FIRMA
TAK LOŠA…da se Ugovor promijeni sa 60 na 40 % udjela u poslu???
Pa, ako si loš…… TKO TE ŠIŠA – vIše nemaš kaj raditi na drugim poslovima…raskida se ugovor.
Pa, ići ćeš raditi s nekim – tko je u stečaju???

Nećeš. Kako će se VDKT naplatiti za izvedene radove ? A recimo, duguju PDV ..?
Brzo…u predstečajnoj nagodbi .Amen,. Idemo dalje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ne znam otkuda su ali se nadam PSN iz koje VDKT izlazi ko profiter …vidjeli smo koliko su astronomski skoćili IGH i HDEL nakon PSN …
Viaduktu su definitivno znatno više dužni nego što on duguje tako da vjerujem da bi to bilo dobro i korisno…no nista se ne zna sutra racun moze biti odblokiran ili sutra moze biti PSN makar po mome misljenju je jos zato dosta dosta rano..ovo je dobra vjest da VDKT ostaje na mostu Ćiovo

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

To sam čekala g DATA, da kažete.Ipak , sve Vi u građevini- malo duže prisutni.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Je samo zanemarite ovu moju rećenicu most ćiovo..mislio sam most preko save…Miami sjećam se ja vas sa foruma VDKT iz davnih dana

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Poštujem staru ekipu i uspješne poduzetnike.Ništa nećemo zanemariti…nek posao ide, gdje god.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Evo zanimljiv ćlanak iz prošlog mjeseca gdje se vidi kako ih je HC stetnim ugovorom ili tumaćenjem njega nasamario

“Glavni razlog zašto je kasnila isporuka dvije trećine mosta od hrvatskih izvođača je financiranje. Susreli smo se s nikad dotad viđenom praksom da investitor nije htio plaćati konstrukcije izrađene u ‘Đuri Đakoviću’ u Slavonskom Brodu i drugoj tvrtki koja ih je radila u Šibeniku, već su tumačili ugovor na način da će isplatiti konstrukciju tek kad bude montirana”, kazao je Mikulić. Viadukt je stoga, kazao je, morao podići kredit da financira izradu te konstrukcije.

“Viadukt je de facto financirao izgradnju mosta”, rekao je Mikulić.

http://www.24sata.hr/news/viadukt-je-de-facto-financirao-izgradnju-mosta-kopno-ciovo-516549

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kompletan most je platio Viadukt
a HC su mu otkazali ugovor za most Ćiovo da mu ne bi morali odmah platit
pozamašnu sumu.. Vadukt sve platio umjesto njih… a lova iz vana di je ona
sigurno nije ko VDKT

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Potpuno je jasno da je sve zakuhao HC koji nije htio platiti konstrukciju i stime izazvao kašnjenje..i tumaćio ugovor na drukćiji naćin te natjerao VDKT da sam plati pola mosta i onda mu otkazao ugovor malo prije nego je sve bilo spremno za naplatu..vrlo lukavo i podmuklo..U biti ni za kasnjenje nije kriv VDKT sve je zakuhao HC i oni to znaju zato su i između ostalog smjenili Joška jer se usudio reći koji je glavni krivac HC

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close