VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Konačno zbogom kapitalni.

Nije kapitalni povjeri pa onda piši.
Kapitalni je izašao prije mjesec dana u blok transakcij po 380kn
[/quote]
👍👍👍

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/472080/izvoac-radova-nije-radnicima-isplatio-place-hoce-li-ciovski-most-pasti-zbog-strajka-u-viaduktu

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Što je počelo?

Rast je počeo?

Koliko su samo igh napumpali , 100kn u tri dana, a rezultat i kapital strava

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Imaš cca 750 kom iznad 400 kn , pa tuci.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

jutros delegacija HUP-a kod premijera Plenkovića, nije točna informacija da je samo gos. Mikulić u ime Viadukta posjetio premijera nego delegacija ima od prije dogovoren sastanak sa premijerom. a vi ste drukali kaoko se ide rješiti “propali viadukt” i ne samo vi gos. invest.

dan je pametniji od noći!


jutros delegacija HUP-a kod premijera Plenkovića, nije točna informacija da je samo gos. Mikulić u ime Viadukta posjetio premijera nego delegacija ima od prije dogovoren sastanak sa premijerom. a vi ste drukali kaoko se ide rješiti "propali viadukt" i ne samo vi gos. invest.

jeste sigurni u sve izrečeno? ne bih baš rekao!
upravo vi drukate na ono što vama odgovara!

Pozdrav

Usnimavam ovu dionicu pa mi treba pomoć.

Da li može netko malo argumentirati realno što se tiče stavke:
Plaćeni troškovi budućeg razdoblja i obračunati prihod 355 miljuna kuna? To je prihod koji će se pojaviti sljedeće godine. Da li je to stvarno stavljeno unutra ili su to napravili da smanje dobit za ovu godinu ?

Osim toga intersira me u novčanom tijeku kod poslovnih aktivnosti:
ostalo smanjenje novčanog toka – 210 miljuna kuna a prošle godine 100 miljuna kuna. Što je to ?

Dajte malo tu pomozite, a ne samo špekulacije



jutros delegacija HUP-a kod premijera Plenkovića, nije točna informacija da je samo gos. Mikulić u ime Viadukta posjetio premijera nego delegacija ima od prije dogovoren sastanak sa premijerom. a vi ste drukali kaoko se ide rješiti "propali viadukt" i ne samo vi gos. invest.

jeste sigurni u sve izrečeno? ne bih baš rekao!
upravo vi drukate na ono što vama odgovara!

[/quote]
slažem se s vama

dan je pametniji od noći!


Pozdrav

Usnimavam ovu dionicu pa mi treba pomoć.

Da li može netko malo argumentirati realno što se tiče stavke:
Plaćeni troškovi budućeg razdoblja i obračunati prihod 355 miljuna kuna? To je prihod koji će se pojaviti sljedeće godine. Da li je to stvarno stavljeno unutra ili su to napravili da smanje dobit za ovu godinu ?

Osim toga intersira me u novčanom tijeku kod poslovnih aktivnosti:
ostalo smanjenje novčanog toka – 210 miljuna kuna a prošle godine 100 miljuna kuna. Što je to ?

Dajte malo tu pomozite, a ne samo špekulacije

ranije sam vam objasnio o cemu je rijec.

Erste skočio na prvo mjesto i postao najveći dioničar. Povećao za 1000 komada.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

A tek kad krene za DLKV!!!

New Report

Close