VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima li kakvih novih vijesti ovdje?

Mislim da su naredni dani vrlo osjetljivi za bilo kakve informacije _ pogotovo negativne, dok traje odabir izvođača za pelješki most…..

PS Isprika svim dioničarima ukoliko sam danas s jednom neprovjerenom informacijom izašao na ovoj temi.

Ipak, čini se gdje ima dima ima i vatre……..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Slavonac pojačao poziciju za 3000 kom

5 milja dobiti!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Godišnje izvješće pozitivno!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

dobit samo 300k eura a konsolidirano niti 100k eura…b eš ti to, i svu građevinu na hr način 🙁

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Fino izgleda

P/S 0,27
P/B 0,51
BVPS 768

vrlo skromni rezultati za 2016.g., ne opravdavaju rast sa 100 na skoro 400 kn

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

meni su dobri firma je izašla iz krize, poslova koliko hoćeš još da se novkani tokovi stabiliziraju biti će tu masti za sve.

dan je pametniji od noći!

belupo
kad je dionica koštala 100 kn?

da nisu smanjili amortizaciju imali bi minus.

To je realnost.

+ manji prihodi od operacija…

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Bitan je trend, a on je očit…

Zna li netko što se krije u stavkama RDG-a :
2. Ostali poslovni prihodi (rast za 100M kn, +278,40%)?
i
c) Ostali vanjski troškovi (rast za 120M kn) ?

Budući da je sve ostalo više-manje u skladu s prošlogodišnjim rez., ovdje se krije razlog zašto dobit nije bar 20Mkn?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close