VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovdje postaje zanimljivo … baš me zanima rasplet ovih pretumbacija

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



opa 2938 po 375

onda? jeli ovo kupljeno ili prodano?
[/quote]

nema tu ILI, jedno bez drugoga ne ide 😉

Ignore: KressoM, delux

onaj tko je kupio nije kupio da bi prodao po istoj ili nižoj cijeni,
svako preslagivanje će se izglednije pokazati u nekoj fazi blagodjelotvorno na cijenu pa neka svi koji misle izađu,bolje za nas koji ostajemo pričekati crno na bijelo(CnB)
vjerojatno je i onaj tko je izlazi vršio pritisak na spuštanje cijene pa je realno za očekivati i u nekom dijelu povratak prema prijašnjim razinama.
naravno pod pretpostavkom da je izlazak gotov,ako nije još moguća su oba scenarija na kratki rok,na duže ipak je jedan bitno izgledniji.
opći sentiment na marketu i sektoru je jaki vjetar u leđa.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Zanimljivo će biti vidjeti tko se sve “upisao u listu strijelaca” nakon ove golijade danas. 🙂 Da li je bila obrana jača ili napad….A znate kak se veli, napad je najjača obrana…bit će vatreno narednih dana…

Čak i tehnički izgleda odlično .. slicno kao ingr na 3,5 .. još ako i blok od kapitalnog ubacite u graf (a nema ga na teletraderu!) slika je prekrasna
Nek nam vrijeme pokaže dal će igrat SL ili zarada

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

http://www.viadukt.hr/r/i/Vecernji-list_Gradjevinski-bum-posla-za-milijarde-a-radnika-nema_18022017.jpg

Obveze su rijesene. Svaka cast!!!
Sad nema prepreke za dalje!!!
Vrijeme je da se krene!!!

Onaj osjecaj kada ti novine objasnjavaju da ce ti se dionice isplatiti za 44 godine. A vi bi da to jos malo raste! hahaha

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

nedostatak radnika?
glupost samo takva + rješivo u jednom danu.
oglas za posao u kojem stoji da je min plača 6000 kn + prekovremeni ,gablec
i javit će se drugi dan 150.000 ljudi za rad na građevini
građevina je težak i zahtjevan posao i treba ga u skladu sa time platiti točka.
troškove takve plaće treba prenjeti na investitora kojima je prije krize to i bilo normalno ali su se za vrijeme krize se naučili na besplatan tuđi rad e pa ne ide više gospodo investitori.
ne rade niti investitori badava pa zašto i drugi njima?
da su zloupotrebljavali situaciju(nedostatak posla) jesu ali neće više.
zakoni su to prirode najjači od svih.
sve će doći na svoje samo po sebi
kada će investitori trpjeti ogromne gubitke radi odgađanja investicija shvatit će kao i u prošlosti da je jeftinije platiti građevinskog radnika.
tržište će sve dovesti na svoje
nema boljeg i jačeg zakona od ponude i potražnje.
tko ne vjeruje neka pričeka i dobit će dokaz.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

A tek onaj osjecaj kada skuzis da u clanku pisu nekonsolidiranu dobit po dionici umjesto konsolidiranog gubitka po dionici. Ej pis od novinara i novina!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Ima li kakvih novih vijesti ovdje?

http://www.viadukt.hr/r/i/Lider_Hrvatskom-gradjevinarstvu-treba-vratiti-licencije-i-uvesti-regulatora_23022017.jpg

New Report

Close