VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što je s VDKT?

Stečaj?

Zna li se kad ce objava ko prolazi u 2 krug za peljeski most ?

Ovo sam prodao najviše zbog koeficijenta tekuće likvidnosti, što sam skužio tek naknadno. Srećom sa zaradom. Srećom kod nekih drugih nije takva situacija. Imat će tko odraditi poslove.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Na 360 je bio vrh u prošlom valu.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Pored toliko posla propast?! Je li to na tragu onog mog bolje mukte lezat nego mukte radit. Na kraju ce se pokazat da je Ingra najpametnije radila u ovo vrijeme krize.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

“Pored toliko posla propast?! Je li to na tragu onog mog bolje mukte lezat nego mukte radit. Na kraju ce se pokazat da je Ingra najpametnije radila u ovo vrijeme krize.”

frankie@
postavlja se pitanje kako dobiti posao sa referencom da si ležao “10 god.” i gotovo ništa ne radio,držim da su oni koji su i ostali bez dijela kapitala kako bi održali kakav takav pogon i sposobnost preuzimanja,izvršenja posla mudrije postupili.
ima i građevinara koji i nisu tokom krize poslovali sa minusom i sada im se knjige naruđbi brutalno pune a kako će se puniti onima koji su 10g “ležali”?
mirnije spavam sa onima koji nisu ležali ,ne leže a možda će i dalje ležati ili nezna se do kada će…
tsunami poslova je počeo stizati i vrijeme za zaradu počinje sada a ne za koju godinu ili duže.
svi sada imaju veće šanse za dobivanje posla i to je dobro za sve,čak i za one koji su radije ležali ili su morali ležati,još samo da posao i dobiju i biti će razloga za zadovoljstvo.
to je ono što želimo svim građevinarima i više nego izgledno da će posla biti preko glave.
mišljenja sam da su oni koji imaju svoj pogon i ne računaju sa tuđim sada u prednosti i da će bolje naplatiti.
živi bili…
a što se tiče korekcije koju smo gotovo svi priželjkivali ostaje da vidimo tko će ju i kako iskoristiti prije …

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Da, zeznuto je to: moraš raditi radi referenci, održanja kapaciteta, a zapravo toneš sve niže. Preživjelo se nekako i oporavak je stigao, nadamo se ne prekasno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Veliki članak u Slobodnoj Dalmaciji:
citiram: "…kuloarske priče su da je Viadukt propao…"

u “kuloarskim pričama” se čuje da je gotova stvar da je vdkt dobio gradju mosta sa francuzima.
samo taj posao >2 mlrd kn a di je sve ostalo što će biti dobiveno?
bio bi više nego dobar potez dočepati se takve firme za “kikiriki” pa…
ma ne samo ove svi su građevinari gratis servirane večere po ovim cijenama pri tsunamiju poslova na putu neviđenom na ovim prostorima.
cijela izlistana hr građevina 1 mlrd kn??
još da je bilo malo “pameti”,mudrosti kada je bilana 0,5 mlrd da se je kupovala na turbo niskim valuacijama?
na što su neki od nas i upozoravali da će doći uskoro vijeme kada će to biti povijest za kojom se može samo plakati ali…
ne mislim tu prioritetno na male ulagače već velike građevinske firme koje pretendiraju na poslove u ovoj regiji.
valjdia su ih “stručnjaci” savjetovali da ne kupuju?
nema veze još bolje ako se mene pita,imamo veće šanse prodati po skuplje ako se netko odluči na preuzimanje sada po skuplje kada im po jeftinije nije bilo interesantno.
evo što bi falilo francuzima da su kupili vdkt?
to je za njih kikiriki.
možda i hoće ako dobiju i odrade most zajedno?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



Veliki članak u Slobodnoj Dalmaciji:
citiram: "…kuloarske priče su da je Viadukt propao…"

u "kuloarskim pričama" se čuje da je gotova stvar da je vdkt dobio gradju mosta sa francuzima.
samo taj posao >2 mlrd kn a di je sve ostalo što će biti dobiveno?
bio bi više nego dobar potez dočepati se takve firme za "kikiriki" pa…
ma ne samo ove svi su građevinari gratis servirane večere po ovim cijenama pri tsunamiju poslova na putu neviđenom na ovim prostorima.
cijela izlistana hr građevina 1 mlrd kn??
još da je bilo malo "pameti",mudrosti kada je bilana 0,5 mlrd da se je kupovala na turbo niskim valuacijama?
na što su neki od nas i upozoravali da će doći uskoro vijeme kada će to biti povijest za kojom se može samo plakati ali…
ne mislim tu prioritetno na male ulagače već velike građevinske firme koje pretendiraju na poslove u ovoj regiji.
valjdia su ih "stručnjaci" savjetovali da ne kupuju?
nema veze još bolje ako se mene pita,imamo veće šanse prodati po skuplje ako se netko odluči na preuzimanje sada po skuplje kada im po jeftinije nije bilo interesantno.
evo što bi falilo francuzima da su kupili vdkt?
to je za njih kikiriki.
možda i hoće ako dobiju i odrade most zajedno?

[/quote]

cijela izlistana hr građevina 1 mlrd kuna.
znate da na tu 1 mlrd kuna ide i puta 7 dugova.

Bilo je prije nekog vremena tamo negdje 2013 jedno pitanje:
Da ste Carlos Slim, da li bi radje sad trenutno dali 1 mil kn za cijeli hrvatski turizam ili 18 mil kn za ht?

cijela izlistana hr građevina 1 mlrd kuna.
znate da na tu 1 mlrd kuna ide i puta 7 dugova.

svaki građevinar ima svojih specifičnosti a više o svakom pojedinačnom na njihovoj temi.
vdkt dug.+kratk.obveze/kapital 1,3
bilo bi bolje da je ispod 1,0 ali kriza je napravila svoje,postoje realni temelji kroz tsunami poslova na putu za poboljšanje svih fund.pokazatelja.
mi koji smo unutra to očekujemo i čekamo.
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Uglavnom, ako oni sto su vec dali naloge na prodaju misle da firma ide u sve losijem smjeru, sta ne bi bilo logicnije prodati sad na ovim cijenama dok se jos nesto moze dobiti. Ako je to tako stvarno ne znam sta cekaju

New Report

Close