VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dali je netko primjetio manipulaciju na prodaji netko je stavio 25000 dionica na prodaju visoko tako da se ne vide na gledalici…nisam toliko dionica vidio u zivotu ..ko ima toliku kolićinu i tko želi manipulairati cjenom ..praveći se da prodaje …također cestitao bih VDKT na padu cjene nakon novog posla dok su svi ostali građevinari po obicaju opet rasli !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Viadukt u Njemačkoj dobio novi posao vrijedan 7,3 milijuna eura

Evo i jos jedan novi posao

puno bolje zvuči iznos na linku nego u tekstu 🙂


Dali je netko primjetio manipulaciju na prodaji netko je stavio 25000 dionica

Mislim da ne mozes ocekivati prodati toliku kolicinu dionica na redovnom trzistu bez brokera koji ce naci kupca + obicno dodatno imas i veci trosak prodaje, tako da je to po meni netko tko ili uopce ne zna sto radi ili ima dogovorenog kupca na toj cijeni ili to radi s nekim svojim ciljem, a slicno mislim i za ovih 4tis i nesto skrivenog naloga. Uglavnom mislim da ce ubrzo ti nalozi biti maknuti ili prodani jer je takav broj dionica na ukupnu kolicinu preveliki i svaki bi mu broker savjetovao ili staviti manje volumene koji se mogu prodati ili naci direktnog kupca sto ne bi bio toliki problem obzirom na ugovorene poslove i da bi ciljana cijena prodaje u tom slucaju bila mislim oko 0,65 p/b.

10. ZABA skrbnički račun

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.



Dali je netko primjetio manipulaciju na prodaji netko je stavio 25000 dionica

VIA-KONTROL D.O.O. 36.437 7,98%
2. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 35.734 7,82%
3. DOVOĐA IVICA 32.408 7,09%
samo ovo troje ima veću količinu od 25000 komada

dan je pametniji od noći!

6 dioničar Zagorje gradnja ima 13492 dionica, a 7 dioničar Sekušak Rudolf ima 11633 dionica što odgovara iznosu točno u dionicu ova dva naloga koji su stavljeni na prodaju na 500 kuna.
http://zagorje-gradnja.hr/?page_id=7
Sekušak Rudolf je član Uprave društva Zagorje gradnja tako da se po tome može zaključiti da on kao fizička osoba i tvrtka Zagorje gradnja kojoj je u suvlasništvu žele prodati svoj udio.
To ne mora nužno biti poruka dioničarima ” da oni nešto znaju” pa da zato žele prodati, nego se po meni više radi o tome da žele unovčiti dionice zbog npr. daljinjih ulaganja u svojoj tvrtki. S obzirom da se radi također o građevinskoj tvrtki, a građevina je živnula.
Pored njih iz vlasničke strukture izlazi i Kapitalni fond, ali ne izlaze samo iz Viadukta, nego koliko sam vidio i iz Dalekovoda tako da ni to nije razlog stanje u Viaduktu nego sama odluka Kapitalnog fonda da unovči dionice
Mislim da nam ovo općenito nije negativna poruka, nego da ćemo uskoro vidjeti jakog igrača u top 10, po mojoj pretpostavci OMF, s obzirom da je u petak protrgovan paket dionica blok transakcijom koji odgovara broju dionica Kapitalnog fonda.
Puno je veći problem za daljnji razvoj tvrtke, a što je predsjednik Uprave spomenuo -radnici. Teško je doći do kvalitetnog radnika, dosta vozača odlazi u Njemačku i to će biti po meni najveći problem u daljnjem razvoju tvrtke i prihvaćanju novih poslova.

Kolega Bluberi…oćito netko nije metnuo 25000 slućajno visoko na prodaju…
iz dosad navedenog ste zakljućili da to nema smisla dakle jedini smisao bi mogao biti namjerno prikazivanje prodaje većom nego je …
da li oćekujete ćišćenje dionica sve do 500 kuna

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


…Teško je doći do kvalitetnog radnika, dosta vozača odlazi u Njemačku i to će biti po meni najveći problem u daljnjem razvoju tvrtke i prihvaćanju novih poslova.


Postoji li mogućnost da su vozači premješteni u Njemačku za potrebe novo sklopljenog ugovora/posla?

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT



…Teško je doći do kvalitetnog radnika, dosta vozača odlazi u Njemačku i to će biti po meni najveći problem u daljnjem razvoju tvrtke i prihvaćanju novih poslova.


Postoji li mogućnost da su vozači premješteni u Njemačku za potrebe novo sklopljenog ugovora/posla?
[/quote]

nedavno sam čuo ili čitao negdje -ne mogu sa sigurnošću tvrditi, da im je u kratkom razdoblju otišlo oko 50 vozača – a znamo kakva je situacija sa građevinskim zanimanjima, nedostaje ih u svim segmentima, a onaj tko je u prilici odlazi na rad u inozemstvo zbog boljih plaća -nažalost je tako


Kolega Bluberi…oćito netko nije metnuo 25000 slućajno visoko na prodaju…
iz dosad navedenog ste zakljućili da to nema smisla dakle jedini smisao bi mogao biti namjerno prikazivanje prodaje većom nego je …
da li oćekujete ćišćenje dionica sve do 500 kuna

Na moju veliku zalost nemam ama bas nikakvih informacija jer se time uopce ne bavim, samo usput pratim trgovanje, pa kao i svi drugi mogu bez ikakve osnove i podataka komentirati tu na forumu i zapaliti svijecu na Kamenitim vratima ako nesto sitno uspijem zaraditi i na kraju jos platiti porez. 🙂

Štoi se tice te price sa vozaćima …
koliko znam u Vdkt trenutno ne fali veca kolicina vozaca
obican trac…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

puno mi je zanimljivije ova pojava na prodaji jako neobicno sto zeli doticni reci sa tolikim dionicama dali ceka da ga netko pokupi..također primjetio sam veća preslalagivanja među top 10 vlasnika u tri građevinara INGR DLKV i VDKT i to u roku od tjedan dana
velika …nisam tako nesto vidio od kad sam na burzi …nesto se sprema i sve se je desilio uz rast cjena dakle nesto se dobro sprema …Neki građevinari su jos dosta jeftini …puno je dionica promjenilo ruke i nastala su preslagivanja u top 10…to je po meni najava sljedeceg rasta u kojemu cemo odraditi sto do sada nismo jer rast VDKT je bio među najnižima u građevini u prosloj i ovoj godini….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close