VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nešto se ovdje kuha,13492 komada i 11633 komada su na prodaji a to su šesti i sedmi dioničari Viadukta

stvarno mislite da se 25 000 komada viadukta prodaje na način da stavite nalog i čekate prodaju?
ne budite neozbiljni, molim vas (ovo bi trebale biti ozibljne stvari)
[/quote]
držim da je to dokaz da vdkt u ovom trenu vrijedi već min po koliko su izloženi nalozi(500) jer radi se većim dioničarima koji su sigurno dublje upoznati ali…
nebi bilo iznenađenje da oni povise svoja očekivanja kada(ako) ćemo im se cjenovno približavati:-)
po meni se to tako ne prodaje ali svatko ima pravo sa svojim raspolagati kako želi.
skloniji sam povjerovati u neke druge možebitne motive,potencijalne ciljeve…
ako se moje sumnje pokažu kao opravdane biti će razloga za zadovoljstvo.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Mozemo li reci da sada Viadukt vrijedi najmanje 500 kn?

imaš 5% u aerodromu,
8% vlastitih dionica,
Udio u Našice cementu (kupljeno 70-80mil kn obveznica), i još čuda ….

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


Mozemo li reci da sada Viadukt vrijedi najmanje 500 kn?

Dionica vrijedi onoliko za koliko je možeš prodati!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Znaci ako ja stavim 20 dionica RIVP-a na ask po 200 kn, RIVP vrijedi 200 kn?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

@DOVIDJORNO
Zasto pricamo koliko vrijedi pola firme. Zasto ne reci koliko vrijedi cijela firma? Mislim niej mi jasan ovaj nacin evaluacije.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

331m eur puta 5%

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Je da, izgradnja 243 milijuna eura, a odrzavanje kroz citavo razdoblje koncesije od 30 godina – 88 milijuna eura.

Samo mali problem, ovih 243 milijuna eura je ukupna investicija kroz tri faze. U kojoj smo sada fazi i koliki je trenutni iznos investicije?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Kako god racunali cifra je ogromna.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Kako god ne. Cinjenica je cinjenica, ne postoji drugacija cinjenica. Cifra nije niti pola od onoga sto ste vi rekli a koliko je tocno, i koga zanima, neka kopa po internetu.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Pa cim netko usporeduje mcap firme sa velicinom investicije, jasno vam je u kojem smjeru ide. A za pogledat bilancu ovdje trebam dva praxitena da ne dobijem napadaj panike.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Viadukt u Njemačkoj dobio novi posao vrijedan 7,3 milijuna eura

Evo i jos jedan novi posao

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close