VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nedavno im je u tjedan dana otišlo 50 vozača kamiona u Njemačku i Irsku – nije tko imao voziti kamione na gradilište i na deponij pa su priučeni vozači tj. keramičari i ostali radnici u mjesec dana slupali 25-30 kamiona 😀

Za dioničare, ja sam se dobro nasmijao kada sam ovo čuo. Iako, sudeći po pričama o drugima Viadukt je još dobar…

Ovakve priče su dokaz da psotoji nešto što se zova “kozmička pravda”. guštannn…

OT
hrv građevinski sektor je devastiran, iako slažem se s tobom da je VDKT jedina firma koja nešto i vrijedi.

LIjepo, evo još novih poslova 🙂
Vaš link …

Mogao bi Viadukt postati nova perjanica na ZSE.

Vaš link …


HPB je izgleda skroz izašao u 10:54 (8268kom). Sa 3000 kom je srušio cijenu jučer i dan prije.

znači praktično jedan veliki kočničar na ovom vlaku manje + onaj tko je kupio sigurno ima određena očekivanja.
poslovi se ugovaraju a tek se očekuje značajno intenziviranje tog procesa.
srednjeročno iznadprosječno povoljan omjer pot rizik-pot dobit
ako ne griješim..
biti će zanimljivo popratiti koji će stupanj hrabrosti ostali kočničari pokazati sada bez jedne jake podrške manje?

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Sada kad je HPB izašao skroz, tek sada če ovo da krene tamo gde treba da bude, a poslovi koje če Viaduk dobiti ove godine a pogotovo kada krene Peljaški most bit če raketa ,…a sve to je dobro za naše građevinare a pogotovo za Viadukt, ovo je i bit če prava perjanica ,….lp

Nešto se ovdje kuha,13492 komada i 11633 komada su na prodaji a to su šesti i sedmi dioničari Viadukta

Vesam na koliko su stavljeni ovi veliki nalozi ja ih ne vidim u 30.?
Staviš cijelu dubinu

U srijedu ćemo vidjeti tko je uzeo paket od HPB.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

kolega fond,nalozi su stavljeni na 500 kn.


Nešto se ovdje kuha,13492 komada i 11633 komada su na prodaji a to su šesti i sedmi dioničari Viadukta

stvarno mislite da se 25 000 komada viadukta prodaje na način da stavite nalog i čekate prodaju?
ne budite neozbiljni, molim vas (ovo bi trebale biti ozibljne stvari)

Ovo je jedina firma gdje se još nezna tko je gazda. Mislim da će se to vrlo brzo rješiti.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

New Report

Close