VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve one koji povremeno svraćaju na temu VDKT preporučam da prelistaju komentare prethodnih nekoliko mjeseci.
U 2015 očekujem ND barem 25-30mKn od navedenih poslova. No kao što sam već ranije napomenuo uz dobitak bilo kojeg posla vani uslijedit će eksplozivan rast. Ako i ne dobiju ništa vani oni koji znaju lako će izračunati kolika je ND i s ovom tuzemnom dobiti.

valjda jedini isplativ gradevinar. malo mi je sad prekasno za uci no ako se vratimo na 220-250kn mozda kupim.
ili kasnije ako vidim znakove poboljsanja u hrv

!!! sto je ovo već drugi veci posao u mjesec dana
također jako dobro izvješće cestitam vlasnicima….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

…kao i prijašnjih godina, VDKT će biti jedan od rijetkih građevinara koji
će redovito isplaćivati dividendu.ako ovako nastave……../.bila su to dobra vremena…/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Ne znam da li primjećujete al tu se pametno skuplja i pazi da se što više pokupi.

Lp

ne ne primjecujemo ,sto nam savjetujes ciniti po tom pitanju?
[/quote]

ak ti ni sad nije jasno bolje da se maniš ove dionice.

Jeli vrijeme da i ovo dodje na neke normalne razine??Uglavnom treba kupovati dok nitko ne zeli,najave oko Peljeskog mogle bi ovu dionicu napucati jako visoko.Pitanje je samo do kada ce biti van fokusa investitora,a nece zauvijek zapamtite to.Pametno,pomalo,lukavo…[emo_palacg]

neki dan sam naveo, ovo je jako troma dionica . sporo pada , sporo raste .ima dobrih dog. poslova u zadnje vrijeme , ali mišljenja sam , kao i ostali moji kolege da će pripetavanje za pelješac biti zadnja faza koja će potegnuti ovu dionicu .do tada strpljenja .realno, firma sa perspektivom , ozbiljnošću, stručnosti i referencama . zato i dobivaju dosta poslova .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

….ne znam je li viadukt imao svog predstavnikana ovom forumu u Moskvi, to je odlična prilika i za građevinu , Turkmenistan je ogromno tržište, ali zašto se još ne pozicionirati ako se ukaže prilika ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Iskljucivo skriveni nalozi na bidu,jako zanimljivo.

Zanimljivo je da smo nakon dobivenog posla i dobrog izvjesca rasli samo
3-4%….da ne spominjem pretprosli posao nakon kojeg smo pali umjesto rasli
nesta tu ne stima ….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ne stima to je jasno svima.Cekamo da se prelije kriticna masa na ovu dionicu.Pomalo,do tada dokup.

evo i dokaza jer pratim građevinare.
Cije je bila negdje ispod 100 kn 11 mjesec 2011 g.
Dok su svi građevinari ovih godina padali VDKT je rastao bez diobivenog posla godinu dana.Nakon toga se počelo dobivati posao .a cijena je već bila preko 200 kn….koliko se sjećam jer sam je i sam htijo kupiti al nisam imao na osnovu čega.

eto,to Vam je moje mišljenje i nemate se što čuditi ako sad neraste.

Treba malo jači posao da potegne preko 300 kn.

lp

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

New Report

Close