VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kod čvora Lučko na Zagrebačkoj obilaznici radovi na obnovi najvećeg vijadukta izvođač VIADUKT d.d. čak su i svoju zastavu istakli….

sigurno necemo slusati ovih par provokatora koji su se pojavili…
VIadukt jedini ima budućnost od svih građevinara …posla za nekoliko godina unaprjed
evo sto sljedi ostalu ekipu
onstruktor – inženjering, Grupa Dalekovod, Ingra i Institu IGH, perjanice hrvatske građevinske industrije u vrijeme Sanaderove vladavine doživljavaju svoje dramatičn

http://www.poslovni.hr/vijesti/teski-dani-gradevinara-gube-poslove-jer-ne-mogu-dokazati-kreditnu-sposobnost-202211.aspx

mnogi su sada usli na ovim cjenama 250-260 kn u VDKT bas me zanima koliko ima budala
da prodaju ovog najboljeg hrvatskog građevinara komu je cjena u jednom trenu pala 4000%
ova firma ne može propast ni da hoće pored silnih dobivenih poslova…
Cijena je dionice je hrvatska mizerija….ja sam ju plaćao skoro duplo više usred krize kada nije bilo ni blizu ovoliko dobivenih poslova…
Doći će maca na vratanca …cjene zlata u svjetu padaju strani prognozeri predviđaju hrvatskoj +1% BDP u 2013 neće ova kriza zauvjek a moga Viadukta ne budete kupili ispod 1000-2000 kn …
Tko hoće neka samo proda i po kunu ako želi što prije da izađe zadnji naivac i spekulant iz ove dionice

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


sigurno necemo slusati ovih par provokatora koji su se pojavili…
VIadukt jedini ima budućnost od svih građevinara …posla za nekoliko godina unaprjed
evo sto sljedi ostalu ekipu
onstruktor – inženjering, Grupa Dalekovod, Ingra i Institu IGH, perjanice hrvatske građevinske industrije u vrijeme Sanaderove vladavine doživljavaju svoje dramatičn

http://www.poslovni.hr/vijesti/teski-dani-gradevinara-gube-poslove-jer-ne-mogu-dokazati-kreditnu-sposobnost-202211.aspx

mnogi su sada usli na ovim cjenama 250-260 kn u VDKT bas me zanima koliko ima budala
da prodaju ovog najboljeg hrvatskog građevinara komu je cjena u jednom trenu pala 4000%
ova firma ne može propast ni da hoće pored silnih dobivenih poslova…
Cijena je dionice je hrvatska mizerija….ja sam ju plaćao skoro duplo više usred krize kada nije bilo ni blizu ovoliko dobivenih poslova…

Doći će maca na vratanca …cjene zlata u svjetu padaju strani prognozeri predviđaju hrvatskoj +1% BDP u 2013 neće ova kriza zauvjek a moga Viadukta ne budete kupili ispod 1000-2000 kn …
Tko hoće neka samo proda i po kunu ako želi što prije da izađe zadnji naivac i spekulant iz ove dionice

A što se može kolega Data,pametni (kao što ste i Vi radili) kupuju dionicu po 500 kn,a glupi su valjda prodavali i onda i sada..uvijek bilo i bit će…
I da,slažem se,neće VDKT propasti.

"Only dead fish swim with the stream"

Vaš link

Opa, opa nismo dugo čekali na novi inozemni posao [rolleyes]

Best buy this year.

I like this share.

Garancija HBOR-a, možete ovo zamisliti…bez lažne skromnosti odlična vijest.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Sutra će sasvim sigurno potegnuti prema 300. Danas je kupovala ekipa koja zna unaprijed što se potpisuje. 21,7 mil € pored svih poslova u zadnje vrijeme uopće nije mala stvar! [smiley]


Vaš link

Opa, opa nismo dugo čekali na novi inozemni posao [rolleyes]

Svaki tjedan posao jedan

150 miljona kuna u Alžiru [thumbsup]

sad smo i tamo prisutni bit će tu još posla…
Eto sto da se vise kaže nego da smo bombardirani dobivenim poslovima
narocito ovi u zemljama bogatim naftom duplo vrijede jer su oni skloni davati još posla ako su zadovoljni …
Viadukt pokazuje jasnu sliku građevinara koji je u najgore vrijeme uspio cvrsto stat na noge
i zaslužiti vecinu poslova u inozemstvu te nije više ovisan o Hrvatskoj državi…
To se isto ne bi moglo reci za većinu ostalih građevinara…
Teški dani ovdje su za nama kolicine inostranih dugorocnih poslova su se namnozile
samo da se ova smjesna cijena korigira…i da se vise Viadukta prestane smatrat zaneku tamo lijevu firmu i losu dionicu…Ipak smo najbolji [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Nije se bezveze ova dionica prodavala po 13 x većim vrijednostima Viadukt je ozbiljna firma stara
preko 60 godina koja iskustva i reference na svim najvećim objektima i mostovima..
Također bih napomenuo da ih banke pratre sa kreditima za nove poslove sto danas nije cest slučaj u građevini
Sve ove poslove VIADUKT nebi ni dobio da ga banke nisu pratile sto pokazuje koliko je VDKT ozbiljan igrac i kolko mu banke vjeruju st je jako vazna stvar za dobivanje novih poslova.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

…mnogi su sada usli na ovim cjenama 250-260 kn u VDKT bas me zanima koliko ima budala
da prodaju ovog najboljeg hrvatskog građevinara komu je cjena u jednom trenu pala 4000%

Nego der mi reci kol’ka je cijena bila prije nego je pala za ovih famoznih 4000% ????
To je stvarno gadan pad. Obicno u nas u Dalmaciji kad nesto padne 100% onda vrijedi 0,ali ovo palo 4000% i jos uvijek vrijedi 260 kunica !!!! Koja je ovo kombinacija prave dionice i losih poznavatelja osnova matematike.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Sad ste dokazali svoju veliku pamet a moju veliku glupost..
radi se o greški u pisanju trebalo je pisat 4000kn..
Ja sam završio matematicku skolu što cisto sumnjam za vas..
i ne pravim se ovdje pametan na forumu kritizirajuci druge…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Sutra će sasvim sigurno potegnuti prema 300. Danas je kupovala ekipa koja zna unaprijed što se potpisuje. 21,7 mil € pored svih poslova u zadnje vrijeme uopće nije mala stvar! [smiley]

Vijest je na forumu objavljena u 14:49,prve transakcije izvršene su od 14:42 nadalje.
Pardon,ipak je bila kupovina od onih što znaju unaprijed,i to dvije transakcije od 22 i 14 komada u 10.00 sati…
Dajte ljudi ne lupajte bezveze,sve se daje lako provjeriti.

Čestitke upravi Viadukta na lavovskoj borbi za poslove.Trebali bi biti uzor i ostalim tvrtkama da se trgnu i obnove građevinski sektor koja je u teškoj situaciji.

"Only dead fish swim with the stream"

Sutra ti je frankie najbolje na kupnju pa da vidiš matematike!


Sutra će sasvim sigurno potegnuti prema 300. Danas je kupovala ekipa koja zna unaprijed što se potpisuje. 21,7 mil € pored svih poslova u zadnje vrijeme uopće nije mala stvar! [smiley]

Iskreno ne vjerujem, evo recimo LKRI je potpisala ugovor o izgradnji novog terminala u vrijednosti 500 000 000 kuna, a dionica je nakon jučerašnjeg + 3% danas već dobrano zaronila, očekujem isto i ovdje, a nadam se da se varam, to je ZSE

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close