VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve je to divno i krasno, ali ja bih tu bio jako oprezan. Viadukt je pošle godine na 800 mil. kuna prihoda napravio samo 2 mil. kuna dobiti. Ako povečaju dobit – ok, ali u suprotnom đabe puste milijarde.

Vrijednost dionice Viadukt iznosi ravno 150 kn prema bilanci dostupnoj na ZSE.hr

tako to biva kada klinci uzmu tupkovnicu u ruke, još puno mahuna moraš popapati i puno knjiga pročitati da se možeš družiti sa velikim dečkima

P/B VDKT-R-A na 245,00kn iznosi 0,51

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Prodaja je toliko šuplja da vidim na gledalici prodavače koji prodaju VDKT po 2000 kn

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Prodaja je toliko šuplja da vidim na gledalici prodavače koji prodaju VDKT po 2000 kn

Uvijek ista prica, na 100 nije nista valjao, na 200 ima perspektive, na 400 ce biti super jeftin, a na 1000 ce dizati margin krediti da bi se kupilo. Ili kako bi stulic rekao: uvijek ,uvijek ista prica. [lol]


ASK je šupalj do bola,do tamo negdje 310kn!nitko nije lud da prodaje ispod 300kn!

Pričekajte par dana, idući tjedan bi već moglo opet biti po 150 do 200 kn .. Ovo je ista ekipa kao na Ingra-i na 10 do 12 kn, a Ingra je poslije pala nazad na 6 kn pa se vratila samo do 8. Isti je obrazac, navlakuša na otvaranju , a dionica ima jako, jako puno slobodnih. Nitko ne prodaje kad čuje da raste i to super odgovara prodavateljima. Čim oni izadju i maknu potpore naivni ljudi koji sada plaćaju 200 % premiju na cijenu prije mjesec dana će "ohladiti" glave i shvatiti da kupuju zrak.
Joj pa Bože moj, šupljine uvijek ima – zato se i plaća 200 % premija ! [kiss]

Jeess , kako se netko samo elegatntno iskrcava van na 280 kn, proda 100 pa stavi novih 100 i tako ukrug .. a mali misle kako su pametni jer skidaju s ASKa. Da, hmm .. tako su nekidan isto skidali i IGH na 1199 do 1150 u padu .. Izgubili su samo 50 % u 7 dana. Prije toga su kupovali Ingru od 8 do 12 kn.

Eto, očito im nije dosta gubitaka, pa poput igrača u kasinu žele vratiti izgubljeno na najgori mogući način – kupuju Viadukt 3 puta skuplje nego su ga današnji prodavatelji plaćali . A kome će prodati poslije ovako skupo ?

[bye]

Ni ovih 27,7 posto plusa nije za baciti.
Ne treba biti nezadovoljan ako ne probije odmah 300. [kiss]

… rast je neizbježan onima koji su ušli u poslove kao VIADUKT, ostali građevinari su na čekanju i u rizicima …


… rast je neizbježan onima koji su ušli u poslove kao VIADUKT, ostali građevinari su na čekanju i u rizicima …

Na ovoj cijeni jedino je gubitak novaca ulagača – neizbježan. Viadukt ima dug na kapial od preko 260 % , pogledajte si na mojedionice.com, zatim ovo je već 50 % više od BV-a, a aerodrom piše lijepo da radovi počinju tek krajem godine ili iduće. Pored toga za aerodrom se znalo i prije mjesec dana, i zbog toga je ova dionica i narasla sa 120 na 195 kn. Sve nakon toga je napucavanje trejdera, i netko mora ovdje izgubiti. Očito je da neće oni koji su plaćali 120 kn i prodaju po 280 kn, već oni koji danas još kupuju. Prostora za zaradu nema više , za gubitak je i previše. Kako hoćete .. Ja vam samo kažem šta slijedi … [kiss]

Vivien neces dobit jeftino Viadukta vise utuvi si u glavu

Ni ti ni svi koji ste me uvjeravali na 170 kuna da VDKT nist ne vrijedi..
Da ste me poslusali sad bi imali skorio duplo…no nije vam jos kasno biti ce ovdje jos
velikog rasta…

Pozdrav vlasnicima

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi




… rast je neizbježan onima koji su ušli u poslove kao VIADUKT, ostali građevinari su na čekanju i u rizicima …

Na ovoj cijeni jedino je gubitak novaca ulagača – neizbježan. Viadukt ima dug na kapial od preko 260 % , pogledajte si na mojedionice.com, zatim ovo je već 50 % više od BV-a, a aerodrom piše lijepo da radovi počinju tek krajem godine ili iduće. Pored toga za aerodrom se znalo i prije mjesec dana, i zbog toga je ova dionica i narasla sa 120 na 195 kn. Sve nakon toga je napucavanje trejdera, i netko mora ovdje izgubiti. Očito je da neće oni koji su plaćali 120 kn i prodaju po 280 kn, već oni koji danas još kupuju. Prostora za zaradu nema više , za gubitak je i previše. Kako hoćete .. Ja vam samo kažem šta slijedi … [kiss]
[/quote]

Da ja tebe nešto priupitam što neme direktne veze sa VDKT, reci mi kada ideš na frizuru, kod kojega frizera ideš, prvoga koji ti je uz put, onoga koji ima najveći i najmodernije uređen lokal ili kod onoga kod kojega se treba predbilježiti da dođeš na na red ?
[/quote]

[wink] .. Sestra me šiša … Ali vidim da je danas puno Hrvata otišlo na "šišanje" kod prvih frizera koji su bili usput , poput ovog Vašeg koji frizuru vrijednu 150 kn naplaćuje čak 270 kn …

Inače, ja nisam na 170 kn pisala da je jeftino, ali sada odgovorno tvrdim – sve iznad 200 kn je puno za ovu dionicu, a iznad 250 kn je previše .. Normalno je da će današnji i kupci od petka izgubiti svoje novce, ne vidim šta vam je tu čudno .. Stabilizirat će se na 220 kn kroz tjedan do dva, isto sam pogodila i KSST nakon onog rasta na 1800 dok su tamo pisali da ide na 2500, i na Ingri kad je bila 11 kn sam napisala da ce se vratiti do 6 kn pa ici opet gore, na oko 8 kn .

Viadukt ima jako velika dugovanja, i ne može se održati na ovoj razini samo na temelju par sklopljenih poslova, od toga jedan u godini unaprijed [kiss]


Vivien neces dobit jeftino Viadukta vise utuvi si u glavu

Ni ti ni svi koji ste me uvjeravali na 170 kuna da VDKT nist ne vrijedi..
Da ste me poslusali sad bi imali skorio duplo…no nije vam jos kasno biti ce ovdje jos
velikog rasta…

Pozdrav vlasnicima

??? molim ?! Odakle Vama ideja da ja kupujem Viadukt ? O moj Bože, šta još svašta neću pročitati ovdje, pa vi ljudi ste skroz poludjeli .. Mislim, i ovo pozdravljanje "vlasnika", je stvarno presmiješno .. U zemlji nam je kriza, malo vam je porasla dionica, umjesto da ste sretni i da sada prodate i čekate bolja vremena, vi ste pohlepni i očekujete još 200 % na ovih do sada 250 % .. Normalno da će onda pametni odavdje izaći sa super zaradom danas, a vi "vlasnici" ćete se poslije čuditi kako je palo nazad na 190 kn ..

Isto kako je i naraslo – temeljem pumpanja i mass histerije
[bye]

New Report

Close