VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Ti mislis da si ti dobronamjeran ako tvrdis da je Vdkt na skup???"

Ako ostanu ove marže skup je,poslove koje dobiju sa konzorcijem ne možete automatski pripisati samo VDKT.U Bosni ako dobiju natječaj ima još pet izvođača,oni valjda po vama rade besplatno.

"Jesi siguran?"

Jesam.

"Sto ako do kraja godine bude iznad 600 kn? Hoces mi platiti nadoknadu stete za propustenu dobit?"

Neću,hoćeš li ti platiti nadoknadu štete za gubitak novca ako bude na kraju godine 100kn?
p.s ti ko da si neki poljoprivrednik,vidim da voliš ove spike o nadoknadi štete.

"Jesi kompetentan za investicijske savjete?
Jesi ovlasten?"

Nisam,a ti?Ako te zanimaju ovlašteni kompetentni financijski savjeti izaberi nekog ERSTE,PBZ,ZABA,HPB…itd savjetnika,ima ih mali milion,šifra raspoznavanja ti je veliko crvenilo portfelja kojima oni upravljaju.

"Only dead fish swim with the stream"


"Ti mislis da si ti dobronamjeran ako tvrdis da je Vdkt na skup???"

Ako ostanu ove marže skup je,poslove koje dobiju sa konzorcijem ne možete automatski pripisati samo VDKT.U Bosni ako dobiju natječaj ima još pet izvođača,oni valjda po vama rade besplatno.

"Jesi siguran?"

Jesam.

"Sto ako do kraja godine bude iznad 600 kn? Hoces mi platiti nadoknadu stete za propustenu dobit?"

Neću,hoćeš li ti platiti nadoknadu štete za gubitak novca ako bude na kraju godine 100kn?
p.s ti ko da si neki poljoprivrednik,vidim da voliš ove spike o nadoknadi štete.

"Jesi kompetentan za investicijske savjete?
Jesi ovlasten?"

Nisam,a ti?Ako te zanimaju ovlašteni kompetentni financijski savjeti izaberi nekog ERSTE,PBZ,ZABA,HPB…itd savjetnika,ima ih mali milion,šifra raspoznavanja ti je veliko crvenilo portfelja kojima oni upravljaju.


Ha,ha dobra,dobra…bravo big…bit će u ovim građevinarima još svašta..od velikih dobitaka,pa do klasičnih pušiona naivaca koji če poslije udarat glavom u zid…

Osobno mislim da u građevinare treba ić samo špekulativno..uhvatit neki rast,uzet zaradu i čekat opet priliku i neku dobru vijest..a dugoročno ima puno boljih i stabilnijih sektora…

Bigfoot@

Ja nisam tvrdio da nece na 100 za razliku od tebe koji tvrdi da je skup i da je ovaj rast samo spekulacija…

To je zakonom zabranjeno ako nemas licencu!

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Gle firma je potpisala znacajne poslove i trziste je pokazalo sto misli o tome… Rast od 30% na 7 puta vecem prometu od prosjecnog… To su cinjenice!

Ja samo pitam nekakve bezimene likove sto pisu i kako se osjecaju kad netko donese krivu odluku na osnovu njihova pisanja ….

Tek kad krenes ucit shvatis koliko nisi znao!


Ovdje na forumu nitko nije kompetentan niti ovlašten.

Obično laprdanje i gubljenje vremena.

Ali, u nedostatku dobrih vijesti prolazi i ovo…..

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!



"Ti mislis da si ti dobronamjeran ako tvrdis da je Vdkt na skup???"

Ako ostanu ove marže skup je,poslove koje dobiju sa konzorcijem ne možete automatski pripisati samo VDKT.U Bosni ako dobiju natječaj ima još pet izvođača,oni valjda po vama rade besplatno.

"Jesi siguran?"

Jesam.

"Sto ako do kraja godine bude iznad 600 kn? Hoces mi platiti nadoknadu stete za propustenu dobit?"

Neću,hoćeš li ti platiti nadoknadu štete za gubitak novca ako bude na kraju godine 100kn?
p.s ti ko da si neki poljoprivrednik,vidim da voliš ove spike o nadoknadi štete.

"Jesi kompetentan za investicijske savjete?
Jesi ovlasten?"

Nisam,a ti?Ako te zanimaju ovlašteni kompetentni financijski savjeti izaberi nekog ERSTE,PBZ,ZABA,HPB…itd savjetnika,ima ih mali milion,šifra raspoznavanja ti je veliko crvenilo portfelja kojima oni upravljaju.


Ha,ha dobra,dobra…bravo big…bit će u ovim građevinarima još svašta..od velikih dobitaka,pa do klasičnih pušiona naivaca koji če poslije udarat glavom u zid…

Osobno mislim da u građevinare treba ić samo špekulativno..uhvatit neki rast,uzet zaradu i čekat opet priliku i neku dobru vijest..a dugoročno ima puno boljih i stabilnijih sektora…
[/quote]

Upravo tako.

"Only dead fish swim with the stream"


Bigfoot@

Ja nisam tvrdio da nece na 100 za razliku od tebe koji tvrdi da je skup i da je ovaj rast samo spekulacija…

To je zakonom zabranjeno ako nemas licencu!


Nisam ni ja tvrdio da će na 100.Tko zna,možda povećaju NPM na 5% pa završe i na 5000,tko zna…ali netko je napisao da nikad nisu imali veću od 0,5%.Da li je to istina ja zbilja ne znam,nisam pratio dionicu.
Na ove tvoje komentare kako kršim zakon,ne znam da li bi se smijao ili plakao.Baš si meni našao to govoriti,drukeri ovdje doslovno iskaču iz paštete,šta nisi npr.Dati to napisao?Pogledaj se u ogledalo za početak.

"Only dead fish swim with the stream"

Notorna izmišljotina !

Vrijednost dionice Viadukt iznosi ravno 150 kn prema bilanci dostupnoj na ZSE.hr

Dakle cijena od 250 kn koju preporučujete iznosi čak 170 % BOOK VALUE vrijednosti. Pored toga 2008. je od ukupnih prihoda u iznosu od 1.6 milijardi kuna dobit bila 5 kn po dionici.

Prema tome koji to argument imamo da će ove godine biti drukčije, i gdje točno bilježimo posao sa aerodromom ? U 2012. ili 2013. ?

Ili obje godine pa dupli obračun ? [huh] [proud]
[/quote]

Kolega jeftin druk

http://zse.hr/default.aspx?id=17560&dionica=VDKT-R-A

Nominal value 300kn

i kad već spominjete 2008 sto niste napisali koliko je dionica vidukta vrijedila tad

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

@može li ovi brod uspeti se do 300kn Lp

Može, samo ne odmah. [kiss]
Moramo se vratiti dio puta da pokupimo njih par što su zaostali.

Čestitam svima na ovom rastu…moram priznati da nisam imao kohones ostati prek vikenda unutra pa sam izišao…meni dosta, a vam želim i dalje uzlaznu putanju…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ni jedno ni drugo nije točno…

Viadukt ima kapital od 203 mil kn! Odnosno 203.561.039,00 kn….

E sad mene su ucili još na prvoj godini faksa da je knjigovodstvena vrijednost čisti kapital tvrtke!

Onda ide;

203.561.039,00 : 456.813 = 445 kn po dionici

Notorna izmišljotina !

Vrijednost dionice Viadukt iznosi ravno 150 kn prema bilanci dostupnoj na ZSE.hr

Dakle cijena od 250 kn koju preporučujete iznosi čak 170 % BOOK VALUE vrijednosti. Pored toga 2008. je od ukupnih prihoda u iznosu od 1.6 milijardi kuna dobit bila 5 kn po dionici.

Prema tome koji to argument imamo da će ove godine biti drukčije, i gdje točno bilježimo posao sa aerodromom ? U 2012. ili 2013. ?

Ili obje godine pa dupli obračun ? [huh] [proud]

Kolega jeftin druk

http://zse.hr/default.aspx?id=17560&dionica=VDKT-R-A

Nominal value 300kn

i kad već spominjete 2008 sto niste napisali koliko je dionica vidukta vrijedila tad

[/quote]

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Upamtite ovo:

VDKT ima 456.813 izdanih dionica.
Kapital od 203 mil kn
TRŽIŠNU VRIJEDNOST OD 114 mil kn

Znači tvrtka koja ugovori 1 milijardu kn posla te je favorit za još 1 milijardu… Koja radi u EU građevinske poslove… Da li vrijedi 0,5 booka?

Odnosno 114 mil kn..?!

Prosudite sami.

LP.

NOĆ je NAJMRACNIJA pred SVITANJE!!!!!!!!!!!!!!!

New Report

Close