VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko je najsposobniji građevinar u RH?
Tko nema nikakve komercijalne zapise za iskupiti?
Tko nema potraživanja prema Ingri niti njene dionice u financijskoj imovini?
http://www.youtube.com/watch?v=el0SLcveOzM [thumbsup]

Dakle, ako me matematika dobro služi, ukupna vrijednost radova ugovorenih u luci Ploče je preko 1.000,00 kn po dionici (VDKT-R-A ima izdanih 456.813 dionica, a vrijednost ugovorenih radova je 406.492.091,21 kn bez PDV-a).

Meni se čini da je to za svaku pohvalu i da će cijena dionice još gore [thumbsup]


????????

Konstruktoru u Pločama posao od 50 milijuna eura
Vaš link


Navodno nisu imali "garancije" odnosno nitko nije htio dati jamstva za Konstruktor, "rekla-kazala priča" nije sigurno ali sam to čuo od radnika. Moram napomenuti da konstruktor otpušta radnike, ne produžava ugovore na određeno te šalje u penziju sa malom otpremninom uz napomenu da uzmu dok još ima jer bi mogli u stečaj.

Nagodbom je prepušten posao VDKT-r-a, samo me čudi "kasna obavijest" jer su mi radnici konstruktora pričali o tome početkom nove godine, već se to znalo prije 20-etak dana.

Štednja je mudrost trošenja.


Tko je najsposobniji građevinar u RH?
Tko nema nikakve komercijalne zapise za iskupiti?
Tko nema potraživanja prema Ingri niti njene dionice u financijskoj imovini?
http://www.youtube.com/watch?v=el0SLcveOzM [thumbsup]

Sad znam što si mislio o onome s nulama, svaka cast [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

ZAGREB – Viaduktu je dodijeljen posao na izgradnji novog terminala za rasute terete u Luci Ploče.
http://hr.seebiz.eu/infrastruktura/viaduktu-posao-gradnje-novog-terminala-u-luci-ploce/ar-24836/

Ako smijem izrazit svoju skeptičnost…

Kad već konstruktor nije mogao nabavit potrebne bankovne garancije, zašto neko misli da viadukt to može? Koliko vidim, bogami, imaju i oni debele dugove koji 3,5 puta premašuju kapital i rezerve..

Sve mi se čini da ni viadukt neće dobit garancije, pa će se posao na kraju ponudit ovim izvođačima koji su ponudili realnije cijene izvođenja radova ( strabag ili pihl-tehnobeton ).

Ove priče na zse nikad nemaju kraja kad treba napumpat neku dionicu..

never surrender

Ljudi, uključite malo mozak i okanite se kupovanja na polu-vijestima! Ovo je po svemu tipična sell-on-news priča i utrpavanje skupih dionica naivcima. Trebali ste imat muda pa kupovat po 100 kuna, pa na ovakvim vijestima zarađivat, sad kupovinom samo riskirate da zaglavite s minusom.

Zapamtite, jedini vrijedan i mjerodavan dobiven posao je tamo gdje je stavljen potpis na papir! Nema bankovnih garancija znači nema potpisa.

Sve osim potpisa je čista špekulacija i vjerojatnije će po vas rezultirat gubitkom nego dobitkom!

No svako neka odluči za sebe da li mu je draže kupit il prodat…

never surrender

Viadukt je posao dobio zajedno sa španjolskom tvrtkom Cyes – pitanje je koji je omjer snaga u projektu?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Ljudi, uključite malo mozak i okanite se kupovanja na polu-vijestima! Ovo je po svemu tipična sell-on-news priča i utrpavanje skupih dionica naivcima. Trebali ste imat muda pa kupovat po 100 kuna, pa na ovakvim vijestima zarađivat, sad kupovinom samo riskirate da zaglavite s minusom.

Zapamtite, jedini vrijedan i mjerodavan dobiven posao je tamo gdje je stavljen potpis na papir! Nema bankovnih garancija znači nema potpisa.

Sve osim potpisa je čista špekulacija i vjerojatnije će po vas rezultirat gubitkom nego dobitkom!

No svako neka odluči za sebe da li mu je draže kupit il prodat…

Zakasnili ste kolega… Još par dionica vam je ostalo ispod 130 [lol]



Ljudi, uključite malo mozak i okanite se kupovanja na polu-vijestima! Ovo je po svemu tipična sell-on-news priča i utrpavanje skupih dionica naivcima. Trebali ste imat muda pa kupovat po 100 kuna, pa na ovakvim vijestima zarađivat, sad kupovinom samo riskirate da zaglavite s minusom.

Zapamtite, jedini vrijedan i mjerodavan dobiven posao je tamo gdje je stavljen potpis na papir! Nema bankovnih garancija znači nema potpisa.

Sve osim potpisa je čista špekulacija i vjerojatnije će po vas rezultirat gubitkom nego dobitkom!

No svako neka odluči za sebe da li mu je draže kupit il prodat…

Zakasnili ste kolega… Još par dionica vam je ostalo ispod 130 [lol]
[/quote]

Nema problema za mene kolega, ja sam samo pasivni promatrač i glas razuma…

..al vidjet ćemo šta će se dogodit s vašim ulogom kad splasne ova euforija i kad se raščisti pitanje garancija

…onda ćemo vidjet po koliko ćete prodat dionice koje ste plaćali 120 kuna…ja tipujem da će se u panici prodavat i ispod 100 ako tržišni uvjeti ne budu blagonakloni…

never surrender


Ljudi, uključite malo mozak i okanite se kupovanja na polu-vijestima! Ovo je po svemu tipična sell-on-news priča i utrpavanje skupih dionica naivcima. Trebali ste imat muda pa kupovat po 100 kuna, pa na ovakvim vijestima zarađivat, sad kupovinom samo riskirate da zaglavite s minusom.

Zapamtite, jedini vrijedan i mjerodavan dobiven posao je tamo gdje je stavljen potpis na papir! Nema bankovnih garancija znači nema potpisa.

Sve osim potpisa je čista špekulacija i vjerojatnije će po vas rezultirat gubitkom nego dobitkom!

No svako neka odluči za sebe da li mu je draže kupit il prodat…


pero, jesi gledo graf?
dok se ostali građevinari raspadaju, VDKT je bio bočno između 100 i 125.
samo je trebao ovakav jedan okidač. a ako okrene pobjeć naravno.

peromadjar…Viadukt će dobiti jamstva, od iste države , od koje potražuje novac….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close