VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

James, smanjeni prihodi prošle godine….smanjena dobit—– ALI, ipak DOBIT.
S ovakvim poslovima…..ne bi smjelo biti brige.
A najava samo prve male dividende je spas.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kakva dividenda kad imaju negativan radni kapital i minimalan cashflow, oće dić kredit da ti isplate dividendu? Ja hoću rast prihoda, dobiti, cashflowa i solidan radni kapital.
Kojim poslovima? Nabroji mi dva.

VDKT volim i povremeno imam, al nećemo pričat gluposti koje se lako provjere u fin. izvješću.

ma ne ti, štreberu. ljubica nek mi nabroji dva. [rolleyes]
šta ti znači taj mcap kao pokazatelj?

Kolega KNOX, zašto VDKT raste????
Čemu žurba?????? [thumbsup]

Bull is coming home


Kolega KNOX, zašto VDKT raste????
Čemu žurba?????? [thumbsup]

Raste ma ozbiljno ništa ne brini rast će i kad bude na 90 kuna.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

zna netko kad će izvješće??

Evo i malo dobrih vijesti
Jučer mi iz VIADUKTA šogora zvali natrag na posao,navodno će neki za Bosnu,a neki u Libiju..
Kao što sam rekao po meni trenutno jedan od najperspektivnijih građevinaca koji je uspješno prošao restrukturiranje,ima podosta dogovorenih poslova vani,još će ih više uskoro dogovoriti…ali…osobno nemam niti jednu dionicu i neću imati dok ne prođe 7 mjesec,a tada ću dobro razmisliti-uglavnom viadukt mjerkam već poduže ,no kako trenutno stvari stoje,bez obzira na plus i opstojnost firme,još će neko vrijeme globalna zbivanja cijene pritiskati…eto stoga mislim da nije još vrijeme za ulaz[bez zamjerke-to je samo moje osobno mišljenje]!!!

E, jel Viadukt surađivao s Ingrom? Imaju potraživanja prema Ingri?

eVO MALOPRIJE RAZGOVARAO SA ŠOGOROM-UPRAVO OBAVLJA LJEČNIČKI-PRIMLJEN JE NATRAG UZ JOŠ 70-ak LJUDI…TO JE DOBAR ZNAK-AKO SU GRAĐEVINCI POČELI ZAPOŠLJAVATI ZNAĆI DA SU SE STVARI POLAKO POČELE ODMOTAVATI U POZITIVNOM SMISLU,ŠTO ZNAĆI DA VEĆ TREĆI KVARTAL OVE GODINE VIADUKT BUDE POSLOVAO S PROFITOM…I NADAM SE DALJE SVE BOLJE I BOLJE.

Zašto se malo piše o ovoj dionici? Koliko se ja razumijem ova dionica je super jeftina pogotovo u usporedbi s drugim građevinarima, a ni kupnje nikada ne manjka. Je li konačno došlo vrijeme ovdje za veći rast, preko 120 kuna???

Puno toga dugujem svojim roditeljima, pogotovo mami i tati

Ako na ovu vijest neće preko 120kn, ne znam kad će….

Vaš link

????????

Konstruktoru u Pločama posao od 50 milijuna eura
Vaš link

A Mo will make you richer, beards are for beggers

New Report

Close