VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

borism@ a dok se pumpao balon sa 100kn i manje na 4000 kn..sto je to bilo…? alisa u zemlji cuda.. [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


borism@ a dok se pumpao balon sa 100kn i manje na 4000 kn..sto je to bilo…? alisa u zemlji cuda.. [proud]

inverter jesi kupio sto ili jos gledas po izlozima…

kolega pa 4000kn je bila stvarno bajka za ovu dionicu. To se sigurno više nikad neće ponoviti. Danas je dobro ako vam dionica zadrži vrijednost kada ju kupite

sigurno se jedino neće desiti da ću imati ovoliko godina
na ovom jadu od burze ništa nije sigurno
možda bude viadukt i 10000
samo treba proći par godina da ekipa zaboravi šta je bilo pa će ponovno zaslužni prodavati na vrhu

btw jesu li se vratili mirovinci sa skijanja

Postanite Eu-robovi



borism@ a dok se pumpao balon sa 100kn i manje na 4000 kn..sto je to bilo…? alisa u zemlji cuda.. [proud]

inverter jesi kupio sto ili jos gledas po izlozima…
[/quote]
razgledavam…tu i tamo burek i jogurt…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

"…….Ivan Kovačević, predsjednik Sindikata graditeljstva Hrvatske, kaže da kolektivni zimski zastoj koristi sve manji broj tvrtki te da se u poduzeća u kojima su s radom prestali uoči blagdana radnici na posao uglavnom vraćaju 9. siječnja. To se, primjerice, odnosi na 1700 radnika zagrebačkog Viadukta, oko 200 radnika Montinga, te jednako toliko u Samoborki koji su na odmoru zbog remonta…."

http://www.poslovni.hr/vijesti/gradevinari-opet-na-poslu-ali-ne-i-radnici-u-jadrankamenu-194012.aspx

marcello

Ljudi moji…po svemu sudeći ova godina će za burzu biti tanka,ako ne i tanja od prošle…nema za brodare i građevince kruha još izgleda narednih godinu dana-recesija s dvostrukim dnom kuca na vrata-ne valja,na valja-izgleda da je došlo ono zlo od sedam gladnih godina…iako mislim da viadukt ima jako lijepe predispozicije za rast,ne mislim ništa kupovati do rujna…bar dok se ne vidi dubina ove druge proklete recesije,a onda,onda bi to napokon trebalo pomalo krenuti up,up-pomalo,ali sigurno…




borism@ a dok se pumpao balon sa 100kn i manje na 4000 kn..sto je to bilo…? alisa u zemlji cuda.. [proud]

inverter jesi kupio sto ili jos gledas po izlozima…
[/quote]
razgledavam…tu i tamo burek i jogurt…
[/quote]

Ljudi moji…po svemu sudeći ova godina će za burzu biti tanka,ako ne i tanja od prošle…nema za brodare i građevince kruha još izgleda narednih godinu dana-recesija s dvostrukim dnom kuca na vrata-ne valja,na valja-izgleda da je došlo ono zlo od sedam gladnih godina…iako mislim da viadukt ima jako lijepe predispozicije za rast,ne mislim ništa kupovati do rujna…bar dok se ne vidi dubina ove druge proklete recesije,a onda,onda bi to napokon trebalo pomalo krenuti up,up-pomalo,ali sigurno…

Većina forumaša daje crne scenarie pojedini idu do cijene od samo 70 kuna ali Viadukt se nikako ne predaje i ne spušta ispod 100 kuna.

http://hr.seebiz.eu/otvorene-ponude-za-dionicu-suhodol-tarcin-bh-kompanijama-u-konzorciju-s-viaduktom-posao-od-113-mil-eura/ar-23263/

Viadukt je spašen definitivno [thumbsup]

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)


http://hr.seebiz.eu/otvorene-ponude-za-dionicu-suhodol-tarcin-bh-kompanijama-u-konzorciju-s-viaduktom-posao-od-113-mil-eura/ar-23263/

Viadukt je spašen definitivno [thumbsup]


113 mil. EUR za 4,5 km?!



http://hr.seebiz.eu/otvorene-ponude-za-dionicu-suhodol-tarcin-bh-kompanijama-u-konzorciju-s-viaduktom-posao-od-113-mil-eura/ar-23263/

Viadukt je spašen definitivno [thumbsup]


113 mil. EUR za 4,5 km?!
[/quote]

To vam je u biti tunel i malo ceste s jedne i druge strane.Super biznis,može se raditi i po kiši i po snijegu i po vručini [thumbsup] a još je "iza ugla" [thumbsup]

...planinu će pomaknuti samo onaj koji je počeo s micanjem kamenčića...(kineska)

svaka čast ovima koji su se uspjeli iskrcati na 115 kuna, pitanje je hoće li biti još ovako dobrih prilika za iskrcati se iznad 110 kuna, tko zna gdje je ovdje dno, ovo je po svemu tipična sell on news situacija

ne bi se začudio da do kraja dana dođemo opet na 105 kuna
[cry]

What does my smile look like now?

New Report

Close