VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Taj vjerojatno nije ništa kupio. Ušao je u TOP10 kad je ispao Soc General


Evo ko je pokupio najveci broj dionica.

PARTITA D.O.O. X VRBIK 24, ZAGREB

Kao što je kolega Bill dobro rekao, nisu oni ništa kupili već su tu odavno.
Mogli ste svratiti i na sudski registar pa bi vidjeli da iza Partite stoji Petar Pećina (kao i iza Atticusa).
A i ovdje se pred 3 godine dosta govorilo o tome, na stranici 145-146, itd. itd.

A tko želi znati više:
http://www.nacional.hr/clanak/43741/donator-hdz-a-uhvacen-u-torbarenju

Ovaj na 129,99 je samo 20H, jučer je pobjegao sa 120 kn u zadnjoj sekundi i prikačio se ovom nalogu od 100 komada, znači pokušava štopat, ali bježi čim vidi da bi ga moglo pokupit. Sumnjam da je preko 30 dionica skriveno iza tih prikazanih 20H.
Na HITA gledalici se vide svi nalozi odvojeno, tako da su korisnici zaštićeni od takvih jeftinih trikova.


Taj vjerojatno nije ništa kupio. Ušao je u TOP10 kad je ispao Soc General

znači dionice na ovoj rasprodaji pokupovalo je puno malih ulagača….

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Izgleda da zadavač naloga čita forum, sad se izdvojio od ove stotice i postavio dvije lipe ispod njega.
O evo ga sad, počeo se podlipavat, ja mu preporučam postavljanje na 120.

Bille, imaš 600 postova više od mene, i to mnogi potpuno besmisleni, a kako se pokazalo i netočnog, navlakačkog sadržaja, zato ne laprdaj o piskaranju.

Što se tiče VDKT, uvijek je bio 1:1,2 sa Dalekovodom, i 1:2 sa Hidroelektrom, znači raketa će odletit i sa jačim rastom od 10% dnevno, jer je ovo jednostavno cijena nastala iskrcajem 12000 komada na niže likvidnoj dionici, a kada se takva dionica vraća u normalu, zna se u kakvim se koracima to događa.


Bille, imaš 600 postova više od mene, i to mnogi potpuno besmisleni, a kako se pokazalo i netočnog, navlakačkog sadržaja, zato ne laprdaj o piskaranju.

Što se tiče VDKT, uvijek je bio 1:1,2 sa Dalekovodom, i 1:2 sa Hidroelektrom, znači raketa će odletit i sa jačim rastom od 10% dnevno, jer je ovo jednostavno cijena nastala iskrcajem 12000 komada na niže likvidnoj dionici, a kada se takva dionica vraća u normalu, zna se u kakvim se koracima to događa.


Kompa ne pada od 150 do 110 nego od 4800 do 107 mislim da je bilo dno…
Razmisli malo , ne drukam na pad al mislim da če oporavak biti težžžaak, ako nešto brže i naraste vrijeme će sve vratiti nazad, ne samo VDKT nego 90% HRV dionica.kriza grebe po dnu..



Bille, imaš 600 postova više od mene, i to mnogi potpuno besmisleni, a kako se pokazalo i netočnog, navlakačkog sadržaja, zato ne laprdaj o piskaranju.

Što se tiče VDKT, uvijek je bio 1:1,2 sa Dalekovodom, i 1:2 sa Hidroelektrom, znači raketa će odletit i sa jačim rastom od 10% dnevno, jer je ovo jednostavno cijena nastala iskrcajem 12000 komada na niže likvidnoj dionici, a kada se takva dionica vraća u normalu, zna se u kakvim se koracima to događa.


Kompa ne pada od 150 do 110 nego od 4800 do 107 mislim da je bilo dno…
Razmisli malo , ne drukam na pad al mislim da če oporavak biti težžžaak, ako nešto brže i naraste vrijeme će sve vratiti nazad, ne samo VDKT nego 90% HRV dionica.kriza grebe po dnu..
[/quote]
Viadukt se još dobro drži ali može vrlo lako na 90 kuna u jednom jačem iskrcavanju tako da još ništa nije sigurno.

Evo ovako, ja i moja ekipa smo pokupili preko 12.500 komada dionica u zadnjih 30 dana!
A imamo novaca za još 25.000 komada pa molim dežurne da krenu rasprodajom, jer mi mislimo kupljeno po 110kn vraćati tek sa 250-300% zarade! A bit će kupaca tada jer ćemo Vam sada pokupiti SVE.

Lijepo od fondova da nam dozvoljavaju jeftinu mezu!

Da vidi se iz trgovanja . [lol]
Stavi bid na 130 pa možda i skupite još nešto ti i ta tvoja ekipa.

Btw. jako jeftin druk koji ti ne puše više ovi koji su do sad preživjeli na burzi [wink]

Business: Hrvati u borbi za obnovu Libije.Hrvatske kompanije i dalje imaju velike ambicije.

Vratio sam ono prodano po 120 i dodajem još toliko.
Ako na 100kn nije bilo dno, izaći ćemo pa pokušati ponovo, ali prilika je tu.

New Report

Close