VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je suditi po današnjem trgovanju compa je bio u pravu. Mada ja mislim da će nam ovi pokloniti još koji komad kad krene rast [smiley]

Neće nitko ništa pokloniti i danas gledamo pad na 90 kuna ma koji crni rast ?

od 03.11 do 10.11 jednako stanje:

1. UNIPOR GRUPA D.O.O. U STEČAJU 36.437 7,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. VIADUKT D.D. (1/1) 35.680 7,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ATTICUS D.O.O. 22.824 5,00 Osnovni račun SVETA NEDJELJA, HRVATSKA
4. KEZELE DAMIR 14.665 3,21 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. ZAGORJE GRADNJA D.O.O. 13.492 2,95 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 11.723 2,57 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. SEKUŠAK RUDOLF 11.633 2,55 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. NEXE GRUPA D.D. 10.310 2,26 Osnovni račun NAŠICE, HRVATSKA
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 10.000 2,19 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PARTITA D.O.O. 9.584 2,10 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 38,60

biom75

Fijuuuuu, ode naš VIKI, kupnja jača od prodaje i to jako, jako.

ajmo samo još malo dignite cijenu [thumbsup]

Napustio Vas dok se ne smirite 10 do 20 kuna niže:o)
Pozdrav

Čestitke suborcima na probijanju kote 110. Zelena boja smiruje.

Čini mi se da je netko rekao da ovo odrađuju amateri…
Mislim da čemo danas završiti na ccc 0% pa se nekome onda razdani…ovo sam već 300 puta gledao na ovoj burzi…tuče se po moralu jer je bio "nabujao", SAMO MOJE MIŠLJENJE, TJ MOJE ISKUSTVO U SLIČNIM SKOKOVIMA DOK TRŽIŠTE RONI…:o)


Čini mi se da je netko rekao da ovo odrađuju amateri…
Mislim da čemo danas završiti na ccc 0%

Eto, a ja tvrdim da ćemo sigurno dan završiti u plusu, najmanje 3 %.


Napustio Vas dok se ne smirite 10 do 20 kuna niže:o)
Pozdrav


Čini mi se da je netko rekao da ovo odrađuju amateri…
Mislim da čemo danas završiti na ccc 0% pa se nekome onda razdani…ovo sam već 300 puta gledao na ovoj burzi…tuče se po moralu jer je bio "nabujao", SAMO MOJE MIŠLJENJE, TJ MOJE ISKUSTVO U SLIČNIM SKOKOVIMA DOK TRŽIŠTE RONI…:o)

Jesi obraz, prodao si maloprije, naravno puno prerano, i sad se tu sramotiš, zemljo otvori se.
Potpuno si zalutao u ovu dionicu, ali na sreću vidim i odlutao dalje, još nekoliko takvih kao ti i put prema 200 je čist.
Imam osjećaj da neki ovdje rade bez gledalice, na slijepo.



Napustio Vas dok se ne smirite 10 do 20 kuna niže:o)
Pozdrav


Čini mi se da je netko rekao da ovo odrađuju amateri…
Mislim da čemo danas završiti na ccc 0% pa se nekome onda razdani…ovo sam već 300 puta gledao na ovoj burzi…tuče se po moralu jer je bio "nabujao", SAMO MOJE MIŠLJENJE, TJ MOJE ISKUSTVO U SLIČNIM SKOKOVIMA DOK TRŽIŠTE RONI…:o)

Jesi obraz, prodao si maloprije, naravno puno prerano, i sad se tu sramotiš, zemljo otvori se.
Potpuno si zalutao u ovu dionicu, ali na sreću vidim i odlutao dalje, još nekoliko takvih kao ti i put prema 200 je čist.
Imam osjećaj da neki ovdje rade bez gledalice, na slijepo.
[/quote]
Kolega
Istina prodao, al toliko smiješnu količinu…već sam rekao da imam premalo dionica i da mislim imati puno više, i da je ovo dionica koja mi je donjela dosta puta s ulazom cca 280 izlaz oko 350
samo svoje novce cijenim više od bilo koje dionice, ako ova ode visoko ima ih još dobrih kojese mogu kupiti, i do tu ono ona skače "bezrazložno dok tržište roni"
"zanat sam ispekao na INGR-i" s ulaskom cca 5000 kom na cca 55 kn, pa sa padom na 50 s dokupima povećao na 55000 , da sada točno ne zbrajam na izlasku sam imao -8% moja jedina i najveća greška na burzi, jer kad kupuješ mačka u vreći to ti se i vrati.
Isti sam kupovao neke dionica na smješnim cijenama nelikvidne koje su odradile i +200% naravno s puno manjim iznosima, ali te takozvane loše su imale perspektivu, npr"ATLN i neke u kojima pokušavam uči u TOP 10 i to radim godinama s malim iznosima , te mislim da je to ULAGANJE.
Pozdrav

A što da ti kažem, i ja sam bio vezan uz Ingru, kao referentnu dionicu za vrijednost moga portfelja, dok nisam shvatio da tamo neka banda izvlači novac, i gubitak od 8% na Ingri je odličan rezultat, nadoknadiv na Viaduktu, višestruko.

Evo ko je pokupio najveci broj dionica.

PARTITA D.O.O. X VRBIK 24, ZAGREB
OIB: 98203922619
Prihodi (2010): više od 1.000.000 kn
Dobit (2010): da
Broj zaposlenih: manje od 10
Glavna djelatnost: nespecijalizirana trgovina na veliko
Poslovanje: • skladištenje robe
• kupnja i prodaja robe
• trgovačko posredovanje na domaćem i inozemnom tržištu
• zastupanje stranih tvrtki

New Report

Close