VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Viadukt ima potpuno isti pattern kao i INGRA pa na zamolbu nekih pojedinaca dajem svoje viđenje kompletne situacije. Graf nije ultra precizan niti sam težio tome.
Za razliku od INGRE ovdje postoji pokriće u vidu izvještaja, kao i poslovi od 30milja Eura
u Berlinu – aerodrom te dionica AC u BiH – 43milje Eura.

Analiza vam po mojem poznavanju EWT-a NIJE točna.
U 5 padajućem valu vam 4. ulazi u jedinicu, a to se kosi sa pravilima EWT- analize.

To na grafu VDKT nisu valovi već pattern ima 5 točaka i one su označene 1-2-3-4-5 dakle to nisu valovi. [thumbsup]



Viadukt ima potpuno isti pattern kao i INGRA pa na zamolbu nekih pojedinaca dajem svoje viđenje kompletne situacije. Graf nije ultra precizan niti sam težio tome.
Za razliku od INGRE ovdje postoji pokriće u vidu izvještaja, kao i poslovi od 30milja Eura
u Berlinu – aerodrom te dionica AC u BiH – 43milje Eura.

Analiza vam po mojem poznavanju EWT-a NIJE točna.
U 5 padajućem valu vam 4. ulazi u jedinicu, a to se kosi sa pravilima EWT- analize.
[/quote]

Pa kolega vi baš i niste totalni početnik za kakvog se predstavljate..
Neka dobro je to… [lol] [smiley]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


Evo pa broji:
Vaš link
Vaš link
Od 26.10. prodali su 11219 dionica, od toga je 95% njihovih, a trgovinu su 26.10. počeli sa 12149 dionica, i stvari su tu prejasne, timeing ti je u kraju.

Nemam ja što brojiti. To što postaš su stanja sa kraja tjedna tako da nisu mjerodavna.
Da si se barem malo potrudio (kad već ulaziš s nekim u argumentiranu diskusiju) vidio bi da je taj SOC General imao količinu od 10.286 zadnji put kad je bio u TOP10. Od tada do danas se potržilo
8.928 komada. Pošto je cijena išla i do 123 kn sigurno je bilo nešto day tradea tako da moraš računati da od te količine barem 20% nije njegovo. Prema tome on ima za iskrcati još između 2.000 – 3.000 komada. Pod uvjetom da se prodaje sve.



Evo pa broji:
Vaš link
Vaš link
Od 26.10. prodali su 11219 dionica, od toga je 95% njihovih, a trgovinu su 26.10. počeli sa 12149 dionica, i stvari su tu prejasne, timeing ti je u kraju.

Nemam ja što brojiti. To što postaš su stanja sa kraja tjedna tako da nisu mjerodavna.
Da si se barem malo potrudio (kad već ulaziš s nekim u argumentiranu diskusiju) vidio bi da je taj SOC General imao količinu od 10.286 zadnji put kad je bio u TOP10. Od tada do danas se potržilo
8.928 komada. Pošto je cijena išla i do 123 kn sigurno je bilo nešto day tradea tako da moraš računati da od te količine barem 20% nije njegovo. Prema tome on ima za iskrcati još između 2.000 – 3.000 komada. Pod uvjetom da se prodaje sve.

[/quote]

Toliko priče, da bi na kraju u procjeni došao na samo 700 dionica razlike od onoga što sam ja naveo kao količinu. Danas je gotovo.

Evo još 300 manje [thumbsup]

http://www.poslovni.hr/vijesti/hbor-ce-kreditirati-proboj-gradevinara-u-inozemstvo-190008.aspx

Meni se čini da je ispod 500kom… a tih 500kom je na prodaji do 130kn!
Nakon toga čistina do 200kn. Kolega GATES opet ste sve fulali! [thumbsup]

Rocky Split - najmlađi brat split009 seniora

Iskreno meni paše ako sam fulao no vidjet ćemo [wink]

@strocky
do 130kn ima 7000kom

Ako je suditi po današnjem trgovanju compa je bio u pravu. Mada ja mislim da će nam ovi pokloniti još koji komad kad krene rast [smiley]


Viadukt ima potpuno isti pattern kao i INGRA pa na zamolbu nekih pojedinaca dajem svoje viđenje kompletne situacije. Graf nije ultra precizan niti sam težio tome.
Za razliku od INGRE ovdje postoji pokriće u vidu izvještaja, kao i poslovi od 30milja Eura
u Berlinu – aerodrom te dionica AC u BiH – 43milje Eura.

Kolega ispravak netočnog navoda!
Poslovi Berlin ste dodali jednu nulu viška, slučajno ili ne čitate s pažnjom?? neka prosudi auditorij
3 mil eura NE 30mil što je 10 x puta više!!! te nakon 31.08. ostalo radova za 600 000 eura!
Zato izviješče i izgleda više nego dobro…evo link
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/K4IvfDDnW7nkgccL2CbHTA==.pdf
Sada nešto osobno: vjerujem u ovu dionicu, ali nakon puno veće borbe nego što se to ovdije nekima čini….



Moje iskustvo sa ovkvim istresanjima je da nakon što se sve istovari vama po 110kn. Vi će te ju sami srušiti na 90kn


Sada kupuju špekulanti koji priželjkuju 20% zarade, a ako dionica krene u minus pobjeći će glavom bez obzira.

kanabis kuži igru, ja sam kupio. [thumbsup]
[/quote]
SA IZJAVOM JAMES-a KNOX-a se slažem 100%
Jezgrovito i iskreno [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

New Report

Close