VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Drago mi je da sam pripomogao guljenju ovog skrivača sa 55 000 kunića. Ovom prigodom ga pozivam da nam se ponovo pridruži. Zajedno smo jači [lol]

Evo ih sada H sa lijeve strane, stvari se okreću za vrijeme pisanja jednog posta, gotovo i prije nego sam očekivao, po 110 može izaći u slijedećih 5 minuta sa cijelom količinom.

Isti kupac postavio je u prvih 10 na prodaji, 4 naloga po 1 dionicu, da istisne sa gledalice naloge na 180 kn.

Ma da se razumjemo…
Ne drukam ni gore ni dolje….
Svatko za sebe neka odluči…
Ali ovo je prilika koja se ne propušta..
Moja long pozicija min. do 2015

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

Ajmo još 1700 komada za kraj, ili 187.000 kuna na cijeni 110.

Ima taj još više. Iskreno mi jedino nije jasno zašto tako prodaje. Da sad izlozi cijelu kolicinu na 110 ali da se vidi, kladim se da bi bio popapan do kraja dana.

Nema još više od 1300 komada, provjereno. Ne mora se vidit cijela količina, kupac zna što je iza i riješit će ga brzo.
Iskrcaj su radili amateri, pravi bi ga iskrcali na 180 i još bi kupci bili sretni.

Baš me interesira kako si ti to provjerio?
A i ostatak posta ti baš nema neki smisao :-).


Baš me interesira kako si ti to provjerio?
A i ostatak posta ti baš nema neki smisao :-).

Ne troši moje i svoje vrijeme, ili kupuj ili putuj, nitko te ne vuče u VDKT.

Viadukt ima potpuno isti pattern kao i INGRA pa na zamolbu nekih pojedinaca dajem svoje viđenje kompletne situacije. Graf nije ultra precizan niti sam težio tome.
Za razliku od INGRE ovdje postoji pokriće u vidu izvještaja, kao i poslovi od 30milja Eura
u Berlinu – aerodrom te dionica AC u BiH – 43milje Eura.

Rocky Split - najmlađi brat split009 seniora

Kupnja: 14/938 Prodaja: 72/2337
Trenutno jači kači. Cijena je stvarno o.k ali da su kupci organiziraniji išlo bi to dosta niže.



Baš me interesira kako si ti to provjerio?
A i ostatak posta ti baš nema neki smisao :-).

Ne troši moje i svoje vrijeme, ili kupuj ili putuj, nitko te ne vuče u VDKT.
[/quote]

Ma nitko me ne vuče, ali mi bogami ni takvi kao ti neće govoriti da li da pišem na nekoj temi ili ne. Imam nešto dionica VDKT kupljenih na ovim razinama, ali sam iskreno alergičan na tipove koji glupare sa svojim postovima, tipa ja znam da je gotovo. A to ne može znati. Jer prema trgovanju i ako SOC General skrbnički izlazi u potpunosti, onda će proći još koja tisućica na ovima razinama. A meni je iskreno bitan samo tajming jer mi se ne ulazi značajnije u dionicu prerano [lol]

Evo pa broji:

Vaš link

Vaš link

Od 26.10. prodali su 11219 dionica, od toga je 95% njihovih, a trgovinu su 26.10. počeli sa 12149 dionica, i stvari su tu prejasne, timeing ti je u kraju.

New Report

Close