VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima li još H naloga ili je gotovo, ako ima još daj da to riješimo po 109, a ako nema, krećemo prema 199.

U prvih 20 naloga bida i aska, kupnja daleko jača.

+ još malo vdkt.
[thumbsup]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

”Uvođenjem police osiguranja izvoznih garancija HBOR je učinio korak od sedam milja. Upravo je sustav koji je uspostavljen s policom osiguranja za činidbene garancije ono što smo dugo godina željeli i za što smo apelirali, te također pozdravljamo ideju o osnaživanju HBOR-a”, dodao je Joško Mikulić, predsjednik Uprave Viadukta.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

toliko o tvom nehvaljenju ….


Zadnja 2 tjedna sam se nakrcao Viadukta pa molim dobročinitelja da krene dizati cijenu kao danas.
2% dnevno i ja zadovoljan! Već sam u plusu na Viaduktu.

a toliko o tvom prosjeku…krcao si od 15 do 30. 09. znači prosjek 170…uh..uuhhh

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=VDKT-R-A

i još k tome sam sebe nazivati pametnim

ps: evo plemena u Libiji su se skoro pa složila….samo još krvnu osvetu za Gadafija da obave..hmm…pet do osam godina [undecid] [bye] [bye]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


”Uvođenjem police osiguranja izvoznih garancija HBOR je učinio korak od sedam milja. Upravo je sustav koji je uspostavljen s policom osiguranja za činidbene garancije ono što smo dugo godina željeli i za što smo apelirali, te također pozdravljamo ideju o osnaživanju HBOR-a”, dodao je Joško Mikulić, predsjednik Uprave Viadukta.

http://www.poslovni.hr/vijesti/hbor-u-vrijeme-krize-pojacao-aktivnosti-prema-gradevinskom-sektoru-189992.aspx

marcello

Moje iskustvo sa ovkvim istresanjima je da nakon što se sve istovari vama po 110kn. Vi će te ju sami srušiti na 90kn

Jeli ti to govoriš iz osobnog iskustva?
Mislim da kad nešto kupiš uvik prodaješ 20% jeftinije ili?

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

A di nan je oni sa velikim H ,…
Nije valjda da je završio… [lol] [smiley] [thumbsup]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

Kolega pratim burzu pa vidim što se događa. Viadukt ste kao ludi tarapali na 160-180kn. Trenutna cijena je 110kn. Sada kupuju špekulanti koji priželjkuju 20% zarade, a ako dionica krene u minus pobjeći će glavom bez obzira.


Moje iskustvo sa ovkvim istresanjima je da nakon što se sve istovari vama po 110kn. Vi će te ju sami srušiti na 90kn


Sada kupuju špekulanti koji priželjkuju 20% zarade, a ako dionica krene u minus pobjeći će glavom bez obzira.

kanabis kuži igru, ja sam kupio. [thumbsup]

Imaju još 2200 komda + koji postotak na to, jer je bilo i manjih koji su se povremeno umješali u prodaju, na 110 kuna je rješivo u jednom danu, 275.000 kuna za preostalo istresanje Splitske banke, sitnica. To može i nas par obaviti do kraja radnog dana.

Evo sam već morao ispravljat količinu, otišlo 300 komada dok sam pisao.

Pustimo priče …
Ovo je perverzno jeftino..
[thumbsup]

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

New Report

Close