VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada bih znali da su sva izviješća na burzi o.k , mogo bih svako ulagati, ima i "friziranih"
ne kažem da je ova, ali kada je primjer član NO ingre izlazio na cijeni cca 40-50 kn rekao da vjeruje u budučnost firme, a on se iskraca 322 000 komada, hehe pa sad vjeruj izviješćima..



jesi možda pogledao zadnji top 10? koliko mu je još ostalo? čisto da znamo da li i dalje čekati na 110 ili da počnemo grickati prodaju? [cool]

Po mom praćenju ima oko 5000kom ukupne vrijednosti 550.000kn što i nije ogromna lova.
To 20 nas pokupi dok si rekao KEKS. Međutim prodavač je tek svjestan svoje gluposti pa je prestao prodavati. Malo ga je zezlo predobro izvješće i sad ne zna što bi!
Jedini način da vrati svoje je da digne cijenu na 250kn i da mezi dvostruki broj dionica, nema mu druge.
[/quote]

ja bih radije da nam on proda sve do kraja po 110 kn pa ćemo mi lako poslije sami dizati na 250 kn [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

Kolega vulkan1.
Pa šta vas briga vi ionako nemate vdkt..
Samo strplivo ekipa…
To sam rekao i prije d a dana na diok..
Lp

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

Na prometu od 5.000,00 kuna vi ste napravili doktorsku dizertaciju…Ma, nije ništa…
Sve je u redu. Firma ima posla, bori se za poslove i dobit….trenutno ne mogu kupovati
dionice, kupuju njihovi djelatnici pod tajnim računima i ništa drugo…
A i ti djelatnici firme, imaju malo novaca….pa kupuju malo..
Smirite se. Naviknite se na činjenicu da građevinske dionice – nemaju M.M.a niti glasnogovornike
kao ATGR- niti medije pod nogama, kao Todorićeve…
Neće se busati o prsa za svaku glupost,objavljivati, da li kupili stroj za recikliranje ambalaže,
i sl.
Još jučer, figurativno, sam dobila dividendu od VDKT-a….Čudo je da su preživjeli stampedo,
i ako dođe Čačić koji je broj1.za investicije u građevinu, situacija će se promijeniti….i na burzi
osvanuti i bolji naslovi za graditelje…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

…neko je pisao da će VDKT raditi drugi tunel kroz Učku, cca 5000mt… da li se zna što o tome…?

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Kolega vulkan1.
Pa šta vas briga vi ionako nemate vdkt..
Samo strplivo ekipa…
To sam rekao i prije d a dana na diok..
Lp

Ispravak netočnog navoda!
Imam dionca VDKT ali pre malu količinu…i mislim pojačati, ali tek za mjesec dana

Evo je Viadukt preko noći postao najpotcjenjeniji građevinar, a usput im je i BV skočio za 17% na 401,88 kuna i sada su na P/B 0,27 i P/E 3,77. Ovo je sada bomba od dionice, kad ovaj završi sa H nalozima, u dva dana je na 180-190, uz povoljno kretanje na TK.

Vaš link

Ispravljaj slobodno…
Meni je jedino bitno to da je iskrcaj pri kraju..

lp

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


Ispravljaj slobodno…
Meni je jedino bitno to da je iskrcaj pri kraju..

lp


Prijatelji ste pa ti se povjerio ?



Ispravljaj slobodno…
Meni je jedino bitno to da je iskrcaj pri kraju..

lp


Prijatelji ste pa ti se povjerio ?
[/quote]

Ne treba na ATL cijeni nikakvo povjeravanje, radi se samo o zdravom razumu, kupio sam ovih dana VDKT za 30000 kuna, količinu za koju mi je prije 3 godine trebao trosobni stan u centru Splita, pa se ti Adolfe cincari za 50 lipa, bit će kasnije trebao sam, morao sam i nikad više.
Kad nestane H nalog bit će u jednom trenutku spread 15-20%, a onda će se neki pitat kako to, a eto tako.




Ispravljaj slobodno…
Meni je jedino bitno to da je iskrcaj pri kraju..

lp


Prijatelji ste pa ti se povjerio ?
[/quote]

Ne treba na ATL cijeni nikakvo povjeravanje, radi se samo o zdravom razumu, kupio sam ovih dana VDKT za 30000 kuna, količinu za koju mi je prije 3 godine trebao trosobni stan u centru Splita, pa se ti Adolfe cincari za 50 lipa, bit će kasnije trebao sam, morao sam i nikad više.
Kad nestane H nalog bit će u jednom trenutku spread 15-20%, a onda će se neki pitat kako to, a eto tako.
[/quote]
Pa nisi se upitao zašto je nekada trebao stan, a danas …?
Samo tko če sve prodat stanove za tovje i moje dionice?
Mogao si i za HDEL , I ZA INGR, I IGH I THNK , JEL TREBA još nabrajati ili?

Evo malo mekše da me tvoj prika opet ne obriše, što je pjesnik htio reći s ovim super pismenim postom, jer je malko razbacano i nerazumljivo.

New Report

Close