VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Iznenađujuće dobar Q3

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=VDKT-R-A

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

izašlo izvješće – koliko vidim gubitak se smanjio sa 51 na 32 mil kn, odnosno ostvarena je DOBIT od 19 mil kn

biom75

Konsolidirano 20,1 mil. dobiti u 3. kvartalu.


Konsolidirano 20,1 mil. dobiti u 3. kvartalu.

Hoće li to biti dovoljno da probije 120,00 kn!?

Kako stvari stoje na gledalici, neće!

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Konsolidirano 20,1 mil. dobiti u 3. kvartalu.

ali na godišnjoj razini i dalje gubitak??? [undecid]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Hoće li to biti dovoljno da probije 120,00 kn!?
Kako stvari stoje na gledalici, neće!
[sealed]

Ne danas, al sutra kolega bi moglo lakše!!! [thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

i na čemu tj temelju čega je pala na 108 kuna aznamo da je jedna od rjetkih koja isplačuje dividendu bdw bvsp joj je skočio na 407 kuna a rao je i više nego odlična
jebeni margin mi ne da kupiti ovo dionicu inaće bi stukao bar 50k

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


i na čemu tj temelju čega je pala na 108 kuna aznamo da je jedna od rjetkih koja isplačuje dividendu bdw bvsp joj je skočio na 407 kuna a rao je i više nego odlična
jebeni margin mi ne da kupiti ovo dionicu inaće bi stukao bar 50k

Strah od izvješća i strah od povečanje gubitaka je odvukao ovu dionicu ispod 150.
Kriva procijena ili knjigovodstvena kozmetika?Izvješće najugodnije iznenađenje.
Pametna prodaja će sutra pobjeći barem na 140 do 150.A pametna kupnja bi natašte mogla probiti 120.Da je0ovo 2007 otvorili bi na 150 i zaletili se barem do 180.A sada se ne usuđujem tvrditi ni da će rasti.
Na VDKT napokon malo meda i mlijeka.

Kolega Lopina 120kn i nije otpor! Al 180kn bi mogao biti prvi snažniji otpor! Razvucite malo Fibo linije pa će Vam biti jasnije.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

što mislite da oni koji trebaju znati nsiu znali za ovu tkzv dobit,
činjenica je da je gubitak samo umanjen
zato je dionica tu di je,točka.


Kolega Lopina 120kn i nije otpor! Al 180kn bi mogao biti prvi snažniji otpor! Razvucite malo Fibo linije pa će Vam biti jasnije.

Čekaš 180 da budeš na 0.

bit će bolje................


Čekaš 180 da budeš na 0.

Presmiješno!!! [bye]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

New Report

Close