VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako smo krenuli nizbrdo 90 kuna nije tako daleko prije sam mislio da su do sada budale prodavale a ispalo je da smo mi budale kupovali od pametnih moj respekt.


Kako smo krenuli nizbrdo 90 kuna nije tako daleko prije sam mislio da su do sada budale prodavale a ispalo je da smo mi budale kupovali od pametnih moj respekt.

Dionica Viadukta je stvarno na sliskom terenu sve je moguće.

zašto ovo tako tone?? i dokle će to ići, kao HDEL na 8x kn???? [embarass]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Povratak
– 01.10.2004.

kajje ovo, ko da je stečaj…
[angry]

Pukao margin. Pametno kupljeno-bezobrazno ali špekulativno. Dobra info zlata vrijedi.

neće uvijek biti ovako.


Pukao margin. Pametno kupljeno-bezobrazno ali špekulativno. Dobra info zlata vrijedi.

ako je zbog toga pala,a ne zbog budućeg (eventualno jako lošeg) izvješća onda je to dobra vijest (ovo kako je krenulo mi se činilo kao da će samo jedan dan izaći vijest da idemo u stečaj). Jedino mi je žao što sam zadnje dokupio po 155, a gle sad (nažalost nemam viška love još jedno vrijeme)


kajje ovo, ko da je stečaj…
[angry]

tko zna, pogle im 1. vlasnika

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. UNIPOR GRUPA D.O.O. U STEČAJU 36.437 7,98 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. VIADUKT D.D. (1/1) 35.680 7,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ATTICUS D.O.O. 22.824 5,00 Osnovni račun SVETA NEDJELJA, HRVATSKA
4. KEZELE DAMIR 14.665 3,21 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 14.356 3,14 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
6. ZAGORJE GRADNJA D.O.O. 13.492 2,95 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 11.723 2,57 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. SEKUŠAK RUDOLF 11.633 2,55 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. NEXE GRUPA D.D. 10.310 2,26 Osnovni račun NAŠICE, HRVATSKA
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 10.000 2,19 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno: 39,65

Viadukt na kraju 2007. godine bio je 4 826 kn, a danas 110 kn. Zar je to moguce? Od tada pa do danas napravljeno je preko 500 mil. eura posla u Njemackoj na 2 aerodroma, frankfurtskom i berlinskom, a ti radovi su jos uvijek u tijeku, a posla ima za narednih 5 godina.
Sama teglenica je placena 100 mil. eura. Danas cijena dionice puta cijena kolicine dionica ispada jeftinije nego sama teglenica. Di je tu logika? Ipak, na ZSE je sve moguce.

Zadnja prošlogodišnja dividenda je iznosila 20% od sadašnje cjene

Tko na ZSE se može pohvalit sa tom činjenicom

Ovo je biser na ZSE

baš fino…to je prava dokapitalizacija

samo što nije...

Da se malo podsjetimo na ne tako davna vremena prije libijske revolucije. I uloge koju Viadukt ima u Libiji:

http://www.privredni.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=2629&Itemid=2

Ako se plemena slože i nebude večih nereda, realno će se poslovi koji su ranije sklopljeni nastaviti.

marcello

New Report

Close