VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Walter
Stvarno samo malo…..iz dosade. I ina i vlds su mi blokirani…….pa dsa se igram.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Ali netko je dobro kipao VDKT iako mi baš i nije jasno zašto,ali očito ima nekakvu računicu.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

3000 kom. protrgovano danas….. nije loše….. ovdje se nešto uskoro sprema????? LP

Kipali su mali koji su se plašili strašila na asku. Ništa strašno. Pred kraj su strašila nestala ali ipak u straha su velike oči. Izračunao sam,za tu količinu koja je danas prošla trebalo bi negdje 2008g. oko 7,5milja kuna [shocked]…danas samo 580.000!! Ako firma ne krepa ovo je odličan posao,čestitam kupcima! [thumbsup]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pa ja isto mislim da onaj tko je danas kupovao je napravio fin posao.Ne vjerujem da VDKT može propasti,ali ne vjerujem niti u one napuhane vrijednosti,ali da pri ovoj cijeni se isplati ulaziti-to sigurno.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Može li netko od iskusnijih kolega dati prognozu kretanja cijene ove dionice u narednom razdoblju????? Libija bi se mogla otvoriti i prije nego se mislilo….. nova vlast obećava da će preuzeti sve ugovore…. naravno trebat će im i iskusna firma sa iskustvom za nove poslove oko obnove zemlje….. najavljuje se investicijski val u RH….. sve su to oblične vijesti za ovu firmu koje bi se trebale odraziti na cijenu dionice…. LP

onda? jel jasnije nekima jučerašnja igra?

Quatro Mpn Ltd

Koja je bila najniža cijena VDKT.R.A u zadnje tri godine,ako netko zna? Na zse piše "podaci u pripremi" [undecid]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

170,05 kn
Pozdrav!

Tko je to tako uporan u dijeljenju jedinica….. možda bi bilo pametnije da napiše svoj komentar, ili neko svoje mišljenje ukoliko se ne slaže sa mojim….. LP

Prostorni plan kanala Dunav – Sava odobrila Vlada danas. Mostova ukupno 23 što cestovnih što pješačkih a gdje je ostalo……:

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Nakon-Peljeskog-mosta-Vlada-obecala-i-kanal-Dunav-Sava

marcello


Prostorni plan kanala Dunav – Sava odobrila Vlada danas. Mostova ukupno 23 što cestovnih što pješačkih a gdje je ostalo……:

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Nakon-Peljeskog-mosta-Vlada-obecala-i-kanal-Dunav-Sava

Da je 2007. godina, dionica bi skočila sa 5000 na 7000 kuna na ovakvu vijest, a ovako, ako ne padnemo dalje bit će dobitak. A valjda ćemo se pomaknit jednog dana, ušli smo u rujan i najavljeni nastavak gradnje mosta bi mogao bit objavljen ovih dana.

New Report

Close