VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moje skromno mišljenje je da nećemo još dugo gledati cijene na 180 kn već i do 50% veće cijene u narednome periodu (ne samo radi dogovorenih poslova već i zbog samog raspoloženja na burzi).
Pozdrav svima!


Moje skromno mišljenje je da nećemo još dugo gledati cijene na 180 kn već i do 50% veće cijene u narednome periodu (ne samo radi dogovorenih poslova već i zbog samog raspoloženja na burzi).
Pozdrav svima!

a i bliži se kraj sage oko Libije, trebat će obnoviti porušeno [thumbsup]

Quatro Mpn Ltd

tromi dlkv u plusu 6,25%, kad krene vdkt koji može i do +15% bez blokade bit će belaja [huh]

Quatro Mpn Ltd

http://www.poslovni.hr/vijesti/opsa-libiji-ce-trebati-iskusne-tvrtke-185406.aspx

OPSA: Libiji će trebati iskusne tvrtke u područjima graditeljstva

U organizaciji pozdravljaju i jasne poruke upućene od strane Nacionalnog prijelaznog vijeća Libije, ”koje hrabro preuzima sve poluge vlasti u Libiji, ali i kako su naglasili, sve potpisane gospodarske ugovore, između ostalih i one s tvrtkama iz Hrvatske”. Iz OPSA-e pozivaju gospodarski sektor u Hrvatskoj na snažan iskorak prema libijskom tržištu te na poštivanje ranije postignutih ugovora zbog pomoći prijateljskoj Libiji, ali i napretka gospodarske suradnje.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

cca 1200 kom prometovano danas najs, najs [cool]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

ovo je tako nisko da jednostavno mora natrag gore a poslije ćemo vidjeti, mislim da je u teškom oversoldu a i Macd se prekrižio.

Quatro Mpn Ltd

Nikako ne mogu biti prvi na kupnji duže od 10 sekundi, izgleda da je Viac postao (opet) atraktivan. Cijena je stvarno smiješna.

Uskomešala se kupnja gadno, miriše na metlicu do 209.

metlica bi se već desila da nije idiotskog radnog vremena ove naše žabokrečine jer kad vani rastu 2 dana za redom i to najčešće iza 5 sati mi smo zatvoreni. tek krenemo drugi dan u nešto malo konkretnije dočekaju nas crveni futuresi i opet gubimo momentum. Ovaj zse zatvorit zauvijek.

Quatro Mpn Ltd

Školsko sakupljanje

Nemojte upasti u zamku ovih velikih naloga to su samo plašljivci nadajte lopovma na ovim cjenama

netko skuplja na bidu velike količine.. da nije nešto saznao?

Quatro Mpn Ltd


netko skuplja na bidu velike količine.. da nije nešto saznao?

Ova skupljačina je samo dokaz niskog starta

MOLIM VAS SVE KOJI POSJEDUJETE OVAJ BISER NEPRODAJITE

New Report

Close