VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas opći potop a VDKT se još i dobro držao… smatram da je dno na 130-150kn pa nema još puno padanja

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Trend se okreće vani mislim da je ovo dno dna…..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Šteta prošlo mi samo 7 komada po 170,05 kn (ali i to čovjeka veseli) jer ovo je stvarno smiješna cijena.
Pozdrav svima dioničarima vdkt!

Ovih dana sam uspio kupiti samo 90kom pa sad molim dežurnog skrbnika da mi napuca cijenu na 600kn

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Ovaj danas što prodaje po 180 kn nije se baš uznojio za njih dok ih je kupio

Tko je kupio danas mogao bi dobro proći idući tjedan:

Vaš link


Tko je kupio danas mogao bi dobro proći idući tjedan:

Vaš link

možeš misliti, jaca šece lijepom našom i baca kamene temeljce na sve strane radi izbora ,a od toga se neće raditi ništa [yawn]

Čuvajte hlače da ne odu i gaće!



Tko je kupio danas mogao bi dobro proći idući tjedan:

Vaš link

možeš misliti, jaca šece lijepom našom i baca kamene temeljce na sve strane radi izbora ,a od toga se neće raditi ništa [yawn]
[/quote]

Radovi će sigurno početi,a VIADUKT tu sigurno ima prednost u odnosu na ostale izvođače.

To je predizborna kampanja za južnu Dalmaciju.Ako kokodakavci iz kukuriku koalicije dobiju izbore
dobili su kukavičje jaje.
Ipak bravo Jadranka,hrvatska princezo.Odličan tajming.

Nemam Viadukt,ali bi volio da sam malo gricnuo po 180.

U VDKT bi moglo biti meda i mlijeka već u ponedjeljak.Da li će otvoriti sa čekićem_blokadom?

Struka progovorila u Dnevniku 3, Pelješki most važniji od auto ceste, sad oporba neka kenja koliko hoće, i neka Čaćić putuje iz Varaždima za Zagreb priko Mađarske.
Oj Hrvatska iz dva dela, ponovno ćeš biti cela !!!

Možda je vrijeme da se počme komentirat, kalkulirat, kakve su šanse da u narednih 6 mjeseci VDKT krene, vrati se na gradilišta u Libiji!

Na cijeni 320,00 lagano se počelo kuhati u Libiji, je li dionica dovoljno odradila pad ili ima još prostora!?

[undecid]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Možda je vrijeme da se počme komentirat, kalkulirat, kakve su šanse da u narednih 6 mjeseci VDKT krene, vrati se na gradilišta u Libiji!

Na cijeni 320,00 lagano se počelo kuhati u Libiji, je li dionica dovoljno odradila pad ili ima još prostora!?

[undecid]

Pa da je nebi možda besplatno dijelili, ono što sam jutros u 8 vidio na splitskoj obilaznici mi govori da posao kreće. Kolona nakrcanih Viaduktovih šlepera na putu za jug.

Molio bi poštovane kolege sa iskustvom da daju komentar o kretanju cijene ove dionice u narednom razdoblju….. Meni ce ovo čini kao "tempirana bomba"……. LP

New Report

Close